reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka jak kaszka potem grudki !!Pomocy

Pyrek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Marzec 2020
Postów
16
Hey wszystkim.

U mojej 2 I pół rocznej corki wyskoczyla taka wysypka jak na zdjęciach. Na początku były to nie winne krostki a teraz rozmnozyly sie I napuchly. Najwięcej na na nogach, potem brzuszek I ręce. Widać że się rozkoszą po ciele. Ma je około tyg.
 

Załączniki

  • 20200519_032635.jpg
    20200519_032635.jpg
    548,9 KB · Wyświetleń: 380
  • 20200519_032701.jpg
    20200519_032701.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 307
  • 20200519_032712.jpg
    20200519_032712.jpg
    1 015,4 KB · Wyświetleń: 282
reklama
Pisze tutaj bo moze jakis rodzic miał podobny problem ze swoją pociechą I może pomóc wcześniej niz zanim my znajdziemy przyczyne. W końcu po to tworzone sa takie strony
 
A lekarz co powiedział o tej wysypce? Jaki podał możliwy powód? Bo może to być np alergia, bądź choroba jak rogowacenie mieszkowe. Może warto odwiedzić dobrego dermatologa bo tak po zdjęciach to raczej nikt nie wywróży co to jest.
 
Pisze tutaj bo moze jakis rodzic miał podobny problem ze swoją pociechą I może pomóc wcześniej niz zanim my znajdziemy przyczyne. W końcu po to tworzone sa takie strony
Po prostu nie napisałaś, że już byliście z tym u lekarza...
Wygląda jak wysypka po trzydniowce, ale za długo się utrzymuje. A nie zmieniałas żadnego kosmetyku? Może spróbuj jakieś leki antyhistaminowe.
 
Moja ma taka wysypkę jak kaszka. Ma całe nogi, ręce i policzki. Czasem jest zaczerwienione. Chodziłam z nią do dermatologa powiedziała, ze to rogowacenie mieszkowe. Przepisała maść robiona w aptece, maść z wit A. Twierdzi, ze powinno zejść z wiekiem. Działam i sprawdzam już wszystkie kremy. Tylko , ze moja ma to od ok 5 miesiąca, a ma teraz dwa lata.
 
reklama
reklama
Moja ma taka wysypkę jak kaszka. Ma całe nogi, ręce i policzki. Czasem jest zaczerwienione. Chodziłam z nią do dermatologa powiedziała, ze to rogowacenie mieszkowe. Przepisała maść robiona w aptece, maść z wit A. Twierdzi, ze powinno zejść z wiekiem. Działam i sprawdzam już wszystkie kremy. Tylko , ze moja ma to od ok 5 miesiąca, a ma teraz dwa lata.
Hej. Jak tam.wyglada u was to rogowacenie? Cos od tego czasu sie zmienilo???? Moj syn ma 10 mcy i tez rogowacenie☹ niedawno wykryte.
Mam nadzieje ze to faktycznie z wiekiem mija?
 
Do góry