reklama

wysypka na calym ciele i na policzkach

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Malwina18, 26 Luty 2010.

1. Malwina18

Malwina18 Szczesliwa mamcia

moja corcie meczy wysypka na calym ciele a na policzkach ma czerwone plamki.Bylam u lekarza i powiedzial ze mala ma alergie ale na co to nie wie. Ja podejrzewam ze na nan 1 active bo ja tym dokarmiam czy to mozliwe ???? czy ktos mial cos podobnego???Pomocy

2. ANEK M

ANEK M Fanka BB :)

Całkiem możliwe że to alergia na mleko ale może być to uczulenie na jakiś kosmetyk,może oliwkę lub płyn do kąpieli?

3. reklama
  4. Mamcia Paulinki

Mamcia Paulinki Fanka BB :)

Najlepiej wybierz siędo alergologa.Moja córcia również miała alergię na białko mleka krowiego.Alergolog pokieruje Wami i dietą dziecka oraz poleci kosmetyki i środki dzięki którym wysypka zejdzie.A z tym naprawdę nie ma żartów.

5. ANEK M

ANEK M Fanka BB :)

MALWINA poczytaj sobie forum "Mały alergik" tam jest dużo wątków i postów na ten temat.

6. Malwina18

kapie mala od samego poczatku w oilatum a smaruje w bambino.mala na dodatek ma sucha skore i dostala ciemieniuche z ktora juz walcze tydzien.:-(

7. e-stera

e-stera Fan(ka)

Tak. to moze byc uczulenie na mleko , skoro pediatar podejrzewa alergie powinien Ci wypisac Bebilon Pepti badz Nutramigen.
    Silna ciemieniucha tez moze byc objawem alergii.
    Na sucha skore mozesz dokupi emulsje z Oilatum Soft badz Emolium emulsje do smarowania.
    Buzke przemywac przegotowana woda i smarowac tym co napsialam-odstaw Bambino-jest tlusty i zatyka skore,kosmetyki musza byc silnie nawilzajace.
    Na glowke Olejuszka ze Skarbu Matki

8. Bibiana

Bibiana Fanka BB :)

u nas tez wysypka od soboty jak narazie podaje mleko bebikoHA i daje kropelki zyrtec(oczywiscie z przepisu lekarza)a i kazala tam odstawic herbatke rumiankowa bo tez uczula,o efektach napisze za pare dni :-)mam nadzieje ze bedzie poprawa

9. Malwina18

Tak ja tez podaje zyrtec. No rzeczywiscie moze herbatka rumiankowa. Tez odstawie i czekam na odpowiedz

10. reklama
  11. Bibiana

Bibiana Fanka BB :)

melduje ze u nas wysypka sie zmniejsza :-)jest prawie niewidoczna,jak calkowicie zniknie to mam odstawic kropelki...a jak u was z wysypka ??

12. Malwina18

No niestety narazie nie ma zmian na ciele jest dalej tyle krostek co było. Jedynie policzki staly sie bardziej rozowe ale krostki pozostały. A jak długo stosujesz juz lekarswo bo my jutro bedzie tydzien.

Poleć forum