reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka na ciele

reklama
No tez mi sie tak wydaje, dzis juz ma ich o wiele mniej...
Tu na forum, jakas mama pisała ze jej dziecko ma uczulenie na truskawki, w zależności od źródła pochodzenia. My na te wczesną wiosną też reagowaliśmy alergią, teraz jest już dobrze. Więc nie wiem, czy alergia minęła, czy po prostu te mają inne pochodzenie. O ile to nie jest bujda :)
 
No tez mi sie tak wydaje, dzis juz ma ich o wiele mniej...
A, przypomniało mi się : podobnie objawiał się u nas trądzik noworodkowy/niemowlecy i potówki. Zawsze myślałam że trądzik i potówki są wypukłe, ale tak stwierdził lekarz 🤷‍♀️ ja bym nie sugerowała na Twoim miejscu lekarzowi tych truskawek, zobacz co powie bez sugestii. Daj znać wieczorem co i jak, sama jestem ciekawa co powie.
 
Pani doktor kazala uwazac na to co jem i jesc zdrowo i lekko, córce dodatkowo doszła biegunka juz było kilka luźnych stolców i dostala leki na biegunke i probiotyk i mamy sie obserwowac. Kazała dokarmiać ja sztucznym mlekiem bo bardzo mało przybrała na wadze. Już nie wiem co myśleć i robic i jesc 😔 podaje jej mleko Nan bo takie mamy od urodzenia i nie wiem czy nie zmienić na inne typu HA. Doradźcie cos.
 
Pani doktor kazala uwazac na to co jem i jesc zdrowo i lekko, córce dodatkowo doszła biegunka juz było kilka luźnych stolców i dostala leki na biegunke i probiotyk i mamy sie obserwowac. Kazała dokarmiać ja sztucznym mlekiem bo bardzo mało przybrała na wadze. Już nie wiem co myśleć i robic i jesc 😔 podaje jej mleko Nan bo takie mamy od urodzenia i nie wiem czy nie zmienić na inne typu HA. Doradźcie cos.
Więc finalnie co to jest zdaniem dr?
 
Pani doktor kazala uwazac na to co jem i jesc zdrowo i lekko, córce dodatkowo doszła biegunka juz było kilka luźnych stolców i dostala leki na biegunke i probiotyk i mamy sie obserwowac. Kazała dokarmiać ja sztucznym mlekiem bo bardzo mało przybrała na wadze. Już nie wiem co myśleć i robic i jesc 😔 podaje jej mleko Nan bo takie mamy od urodzenia i nie wiem czy nie zmienić na inne typu HA. Doradźcie cos.

Ale przecież 4 tygodniowe dziecko ma luźne stolce 🤔
Na blogu hafija jak wpiszesz kupka to dziewczyna ma post ze zdjęciami jak powinna wyglądać prawidłowo
 
reklama
reklama
Do góry