reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka u 23miesięcznego dziecka -Pomocy

Dołączył(a)
16 Styczeń 2019
Postów
5
Witam . Mam problem, moja 23 miesięczna córka na początku dostała jakąś sucha plamę jedna na raczce i dwie na nozce. Byłam u pediatry i ona mówiła że to alergiczne i dała m8 maść Fusacid H , smarowalam i było fajnie , plama zniknęła Ale dwa dni późniejbyła znowu, i ja znowu do lekarza. I znowu to samo . Minęło dwa tygodnie i zaczęła się wysypka na całym ciele , byłam u pediatry i Córka miała szczepienie, bo pediatra powiedziała że to alergia i dała mi skierowanie do dermatologa. Byłam Ale nic się nie dowiedziałam, i teraz jestem bezradna bo nie wiem co to jest i co dalej z tym robić. POMOCY . Dołączam zdjęcia.
20190115_094234.jpg
20190115_094240.jpg
20190115_094247.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Płyn do kąpania i krem to już dużo. Może być to, a może faktycznie od mleka.
Tak może wyglądać nawet skaza białkowa. Miałam podobne krosty w dzieciństwie jak te z pierwszego zdjęcia, a mam skazę białkową, tyle że ja miałam tylko na łokciach.
Ale skoro całe ciało to może właśnie ten płyn uczulił lub krem. Spróbuj wrócić do poprzednich produktów i zobaczysz czy będzie lepiej.
Już wróciłam, kupiłam emolium i ja smaruje . Kupiłam proszek i płyn dla dzieci i wszystko wyprałam . Dzisiaj jest już lepiej . Ale i tak o 13 idę do lekarza .
Jak to byłaś ale nic się nie dowiedziałas? Idź prywatnie do dermatologa-alergolog (ważne żeby miał obie specjalizację) dobrego to w ciągu wizyty lub dwóch załatwisz sprawę.
 
No byłam prywatnie Ale ta Pani tylko mnie nastraszyka . Zaczęła mi mówić o chorobach skory , czy u mnie w domu nikt nie ma żadnychchorób skory. Ja powiedziałam że nie. Oglądała mnie i moja skóra . Przepisał nam mazidlo tylko i mówiła żeby przyjść za dwa tygodnie. Ale ja chciałam jakiś konkretów, jakieś badania zrobić czy cokolwiek . Żeby wiedzieć co jest mojej córce . Dzisiaj idę znowu prywatnie do dermatologa .
 
A co do czegoś nowego , to zmieniłam nie dawno mleko , mam inny płyn do kampania i krem . Ale ta Pani mnie wystraszył i powiedziała że to nie jest alergiczne
Płyn do kąpania i krem to już dużo. Może być to, a może faktycznie od mleka.
Tak może wyglądać nawet skaza białkowa. Miałam podobne krosty w dzieciństwie jak te z pierwszego zdjęcia, a mam skazę białkową, tyle że ja miałam tylko na łokciach.
Ale skoro całe ciało to może właśnie ten płyn uczulił lub krem. Spróbuj wrócić do poprzednich produktów i zobaczysz czy będzie lepiej.
 
A miał ktoś u ciebie w rodzinie bliższej ,dalszej łuszczycę? Bo mi na to wygląda....broń boże nie chcę cię straszyć! Chorób skóry jest dużo...może to nic poważnego:)
 
reklama
reklama
Płyn do kąpania i krem to już dużo. Może być to, a może faktycznie od mleka.
Tak może wyglądać nawet skaza białkowa. Miałam podobne krosty w dzieciństwie jak te z pierwszego zdjęcia, a mam skazę białkową, tyle że ja miałam tylko na łokciach.
Ale skoro całe ciało to może właśnie ten płyn uczulił lub krem. Spróbuj wrócić do poprzednich produktów i zobaczysz czy będzie lepiej.
Już wróciłam, kupiłam emolium i ja smaruje . Kupiłam proszek i płyn dla dzieci i wszystko wyprałam . Dzisiaj jest już lepiej . Ale i tak o 13 idę do lekarza .
 
Rozwiązanie
Do góry