reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka w 9 tygodniu ciąży

Dołączył(a)
13 Wrzesień 2016
Postów
3
,Część wam wszystkim jestem tutaj nowa mam na inie Barbara jestem z krakowa mam 25 lat . Dziewczyny mam problem jestem w ciazy w 9 tygodniu ciąży i wyszła mi ogromna wysypka na buzi rekach nogach rece zaatakowalo szyja i plecy nie wiem co robic byłam już u lekarza Nawet na szpital pojechałam dzwoniłam do mojej ginekolog . Dał mi maść ze sterydem do smarowania zewnętrznego kurczę to moja 4 ciąża 2 były poronione urodzilam syna 4 . 07. 2014 r . Teraz się boję zebym nie zaszkodzila dzidziusiowi w brzuszku . Podejrzewam ze to od slonca w sobote nic nie bylo a w niedziele wyszła bylam na sloneczku tylko nie całe 2 godziny

Doradzić możecie martwić się na zapas czy nie
 

Załączniki

  • 14737686082801165187524.jpg
    14737686082801165187524.jpg
    157,6 KB · Wyświetleń: 145
reklama
Kochana a na recepcie pisze zeby nie stosować w 1 trymestrze?
W 1 trzeba uważać na sterydy bo one w jakimś stopniu przenikaja do dzidziusia w małym ale zawsze coś
A teraz wyksztalcaja się wszystkie narządy i trzeba ostrożnie ja tez męczyłam się z alergia bo balam się na początku zeby dzidzi nie zaszkodziło dostałam najniższe sterydy moj gin pozwolił je stosować bo swoje musiałam odłożyć i po ciąży do nich wrócę narazie zmiany sa mniejsze jakoś do grudnia się przemecze
Sterydy stosuj nie dłużej niz tydzień potem zrob przerwę no i powinny miec niskie stężenie .
Moze wapń? Nie możesz też z się męczyć.
Mi gin mówił ze alergia nie zaszkodzi dzidzi to moj problem
Po moich mi odrazu schodzilo bo tych niskich dluzej
 
Smarowalam się filtrem dla dzieci +50 jednak nie pomogło mam smarować raz dziennie Nie pisze na ulotce nic to jest maść robiona w aptece z dodatkiem sterydu
 
Do góry