reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysypka w ciazy

jestesaniolkiem

Nikodemowa mama '10
Dołączył(a)
26 Sierpień 2009
Postów
2 054
Miasto
Poznań / Piątkowo
kochane na twarzy wyszla mi wysypka.... nie wiem na co.....
nic takiego nie jadlam ani nie bralam... jedynie ten duphaston....
pol twarzy mam w chrostkach....
nie wiem co robic!!!!
a wizyte u gina ma za dwa dni....
 
reklama
Zaczekaj z tym na wizytę, to pewnie działanie hormonów.Mi na początku wychodziły chrostki na twarzy, teraz już lepiej, ale mam je też na dekolcie.Niby nie dużo, ale jednak.Musisz przeczekać, wyszły to i zejdą;)a może lekarz poradzi Ci jakąś pomocną maść;)
 
Zaczekaj z tym na wizytę, to pewnie działanie hormonów.Mi na początku wychodziły chrostki na twarzy, teraz już lepiej, ale mam je też na dekolcie.Niby nie dużo, ale jednak.Musisz przeczekać, wyszły to i zejdą;)a może lekarz poradzi Ci jakąś pomocną maść;)

ja mam ale na plecach kilka
 
WŁAŚNIE ZACZĘŁO SWĘDZIEĆ :d....
zaraz umrę.... z tego woda leci i to takie tyci bąbelki :(

ups nie fajnie, a jak swędzi to tym bardziej nie fajnie

Mi na początku ciąży na brodzie zrobił się liszaj :eek:
na początku wyglądało to jak opryszczka tyle że wyszła nie na ustach, ale na brodzie (lekarka mówiła że czasem tak bywa, a opryszczka w ciąży często się zdarza). Więc leczyłam to jak opryszczkę i wg zaleceń lekarki. niestety zamiast schodzić to się powiększało i szybko zrobiła mi się brzydka rana i do tego lało się z tego (jakby ropa) no i swędziało jak fix. Zadzwoniłam do mojej gin i powiedziała żeby zaraz przyjechała do niej. Obejrzała i powiedziała że to liszaj. Zastosowałyśmy Oxykort taki do oka i zeszło od w parę dni, no i przestało swędzieć. :tak:
 
tez mialam przed ciaza liszaja, i to podobnie wyglada, ale nie jest skupione lecz rozlane, czyli liszaj odpada.... a poza tym od czego liszaj?? szczurow nie dotykam, rece, warzywa i owoce myje.... wszsytko pelna PRO i 100% czysciuto...

(wczesniejszy liszaj byl od psa ktorego dostalismy)......... a to cos wyszlo mi po dwoch dniach brania duphastonu...
 
reklama
picture10330.jpg

tak to wyglada.... :(((!!!
 
Do góry