reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka

Dołączył(a)
11 Wrzesień 2019
Postów
2
Witam
Moja córka ma 18 miesięcy i dostała taka wysypke w różnych miejscach.
Są to czerwone plamki ale bardziej twarde i wypukłe,są małe drobne i też duże...
Ogólnie nic poza tym jej nie dolega,jedzenia nie zmieniliśmy chemia jak kapsułki czy do kąpieli to samo od urodzenia.
Proszę o poradę co to może być
20190911_115124.jpg
 

Załączniki

  • 20190911_115124.jpg
    20190911_115124.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 556
  • 20190911_115142.jpg
    20190911_115142.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 197
  • 20190911_115001.jpg
    20190911_115001.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 140
  • 20190911_115142.jpg
    20190911_115142.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 124
reklama
Witam
Moja córka ma 18 miesięcy i dostała taka wysypke w różnych miejscach.
Są to czerwone plamki ale bardziej twarde i wypukłe,są małe drobne i też duże...
Ogólnie nic poza tym jej nie dolega,jedzenia nie zmieniliśmy chemia jak kapsułki czy do kąpieli to samo od urodzenia.
Proszę o poradę co to może być Zobacz załącznik 1021100
Wg mnie komary. Teraz jest ich więcej niż latem przez wilgotność powietrza. Córka brata kilka dni temu wyglądała podobnie. Hydrocortisonum jeśli swędzi i czekać :) pewnie zniknie. W razie czego wapno bezsmakowe w syropie nie zaszkodzi czy kąpiel w roztworze z kali. Jeszcze można zyrtec.. pozdrawiam
 
Komary odpadają mieszkam w Anglii a tu praktycznie ich niema są skutecznie topione.
Ona się nie drapie i chyba ja to nie boli jedynie co to są twarde jak małe guzki oraz pojawiają się nowe są małe A potem rosną
 
Komary odpadają mieszkam w Anglii a tu praktycznie ich niema są skutecznie topione.
Ona się nie drapie i chyba ja to nie boli jedynie co to są twarde jak małe guzki oraz pojawiają się nowe są małe A potem rosną
Aha.. to proszę spróbować podać zyrtec . Jeśli ma pani dostęp?? I właśnie tak jak napisałam kąpiel w kali. U nas też raz wystąpiła nagle i po takich zabiegach wszystko przeszło. Była to silna reakcja na mandarynkę..
 
Mi to nie wygląda na uczulenie. A jakieś inne objawy - temperatura? A w jamie ustnej nie ma żadnych zmian?
A może ma takie zmiany na dłoniach lub stopach?
Ja bym jednak jakiegoś wirusa typowała za winowajcę. Może to trzydniówka?
 
reklama
Witam
Moja córka ma 18 miesięcy i dostała taka wysypke w różnych miejscach.
Są to czerwone plamki ale bardziej twarde i wypukłe,są małe drobne i też duże...
Ogólnie nic poza tym jej nie dolega,jedzenia nie zmieniliśmy chemia jak kapsułki czy do kąpieli to samo od urodzenia.
Proszę o poradę co to może być Zobacz załącznik 1021100
Czy udało się Pani ustalić co to było ? I jak długo się utrzymywało ? Moje drugie dziecko miało taka pokrzywke po szczepieniu jako NOP trwało to kilka dni, za to 3 dziecko ( 10 msc) ma taka pokrzywke utrzymująca się już 4 tyg. Z tym ze potrafi nie mieć przez 2/3 dni..i tez szukam przyczyny u lekarzy i na forum.
 
reklama
Do góry