reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypki naszych maluszków

My do pupki nic nie stosujemy, myjemy chusteczkami potem wietrzymy i gotowe. Co do pieluszek to są to pampersy jedyneczki z czego bardzo się cieszę bo są super chłonne. Szczególnie w nocy dobrze działają bo nie zawsze wiem w którym momencie zrobi kupkę.
 
reklama
My do pupki nic nie stosujemy, myjemy chusteczkami potem wietrzymy i gotowe. Co do pieluszek to są to pampersy jedyneczki z czego bardzo się cieszę bo są super chłonne. Szczególnie w nocy dobrze działają bo nie zawsze wiem w którym momencie zrobi kupkę.

Cleosiu,a wiesz,ze nie powinno sie caly czas myc pupki chusteczkami? Bo po kilku razach ich stosowania w dzien,ta pupka wcale nie jest czysta. :eek: Sprawdz nawet na sobie. ;-) Powycieraj rece kilka razy dziennie chusteczkami i zobaczysz,ze w pewnym momencie zaczynaja sie kleic,jak tych rak nie umyjesz woda.
Ja pupke za kazdym razem wycieram kawalkiem pieluszki zmoczonym woda. ;-)
 
co do sudocremu to ja nie kupowalam tylko dostalam probke w szpitalu; raz malemu posmarowalam i odparzenie zeszlo... razem ze skorą !!! wiecej tego bledu nie popelnie
 
Też dostałam próbkę sudocremu w szpitalu, my używamy go i jest o.k., mała nie ma żadnych odparzeń, ale faktem jest za często jej tyłeczka nim nie smaruję:-) ;-)
 
A my używamy linomagu zielonego jest świetny, tzn. super impregnuje skórkę...
Kurcze, Agutko Ty masz chyba rację z tymi chusteczkami, nie pomyślałam o tym...
 
Ja też dostałam próbkę sudocremu w szpitalu i doszłam do wniosku, ze można go stosować tylko gdy pojawia się na pupie odparzenie przez parę dni ale nie codzennie. Ja na codzień używam kremu na odparzenia Nivea i oliwki i na szczęście z pupą Milenki jest wszystko OK przez cały ten czas:tak:
 
My dostaliśmy w szpitalu Penaten i był taki sobie - tzn. pupa ok, ale konsystencja kremu taka gęsta i "przyklejająca", że nawet po kąpieli nie schodził.
Teraz używamy kremu Musteli ochronnego (creme pour le change) i jest super - pupka gładziutka, konsystencja kremu super i świetnie się wchłania i zmywa.
 
Moja Anielka jest chyba uczulona na pampersy, jak mieliśmy przerwę i były huggisy to pupcia cudo, teraz wróciłam do pampersów i juz dupka czerwona i takie małe krosteczki - kropeczki...
 
reklama
moj ma zawsze czerwone pupsko ale jak przewijam to wietrze do tego momentu az czerwien schodzi; no poza nocką bo ja nietomna jestem wtedy; szkoda mi kupowac calej paczki pieluch zeby inne sprawdzic bo co jak bedzie gorzej? pamietacie te hugisy na wyprobowanie? czy ktoras zamowila z netu i dostala juz probki?
 
Do góry