reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypki naszych maluszków

Dzikuska, ja zamówiłam, ale niestety żadnego odezwu. Choć przyznam szczerze, że wiele razy wysyłałam pojakieś próbki i nigdy nic nie dostałam, więc tym razem pewno będzie tak samo. Jedna wielka ściema
 
reklama
Do mnie też jeszcze nie doszły.Patrycja miała wczesniej na pupce między pośladkami krosteczki ale po zmianie chustczek Heppy na dzidziusia znikneły.Wczoraj podczas kąpieli zauważyłam znowu krostki ,są inne niż tamte.Czerwone z białymi końcówkami ponoc to potówki.Pupke cały czas smaruje sudokremem.Dzis wizyta u lekarza może coś podpowie.Poza tym na brwiach zrobiła jej się twardsza i żółciejsza.Ponoc to ciemieniucha.Takto nic jej niedolega --z wysypek.
 
Ja używam dla Igorka pampersów, raz kupiłam huggies i się zawiodłam .Taka cena za niską jakość wg mnie oczywiście;-) wróciłam do pampersów.Polecam proszek DZIDZIUŚ I PŁYN DO PŁUKANIA DZIDZIUŚ
Rewelacja
 
znajomi polecali huggiesy pieluszki ale dopiero od 3. My jeszcze jedziemy na 2 pampersa, ale już mocno obciskają udka Milki, a 3 są za duże. Może kupię na spróbowanie małą paczkę huggiesów.:confused:
 
Jejku, tak czytam że wy juz na 3 chcecie przechodzic a my nadal na pamperach 1 jedziemy i jeszcze troszke je ponosi. Wlaśnie kupiłam 2 paczki po 44 szt więc mamy zapas na okolo 2 - 2,5 tyg.

Haggisy przy Zuzi nie zdały egzaminu i teraz już wiem ze na pewno ich nie kupię.
 
Kurcze a mi jak na razie najbardziej odpowiadają huggisy, moze dlatego, że przy pampersach ma czerwoną dupcię. A w ciągu dnia jak ją częsciej przewijam to zakładam pieluchy aro mini, mają jedną giga zaletę są bardzo szerokie i nie muszę już małej pieluchować, no i sa tanie, tylko takie plastikowe i trzeba czesto zmieniać bo nie chłoną tak jak te lepsze.
A czy ktoś coś wie o pieluszkach happy belli (chyba)?
 
To ja na temat wysypki jedno zdanko chce wcisnac. :-p Dzis byla u Nas polozna i powiedziala,ze Zuzia jest w tym niewielkim procencie Dzieciatek,ktore nie maja ani jednej krosteczki. :-D Ma idealnie gladziutka skorke! :-D
 
Mój Mati też na szczęście nie ma żadnych krostek.
A jedziemy na razie na Huggiesach 1kach (końcówka ostatniej paczki) - mały ma już prawie 4700g i są jeszcze dobre - nic mu się nie odciska i prawie nie przeciekają. No chyba że mamusia niezbyt dokładnie zapnie...:baffled:
Zaraz przechodzimy na Fixies.
Używaliśmy Pampersów, ale mz są przereklamowane - takie twarde i szorstkie, fuj. A Huggiesy mięciutkie :tak:
 
reklama
Nakrętka Megi ma rację to pampersy są mięciutkie w porównaniu do huggies ale oczywiście każdy ma swoje zdanie.Wypróbowałam huggies 2 -ki i są one mniejsze od pampersów 2 więc nie polecam tej zamiany Thei.

THEA-Nie kupuj huggies 2 , bo są mniejsze od pampersów 2.
Ja już jadę na pampers 3 i pomimo że są duże to wolę je niż ściskać Igora w dwójkach.Miał już takie odciski na udkach żę aż mi go było szkoda.
 
Do góry