reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wytrysk na kilka godzin przed owulacja.

Jeju, jeju... Domyślam się że nie planujesz dziecka a ciąża byłaby wpadką? Nie rozumiem Cię, jest przecież antykoncepcja chociażby gumki albo tabletki. Żeby korzystać z metod naturalnych to trzeba wiedzieć co nieco o cyklu płodnym kobiety i trzeba znać swoje ciało. Ja na metodę naturalną przeszłam dopiero po ślubie i w takiej sytuacji że nie płakałabym po pozytywnym teście. Teraz sama hołduję zasadzie- nie chcesz dziecka załóż gumkę.

albo niech wierzy furidimare, ze zaszla na kilka godzin przed @, przeciez wie to lepiej od nas, a my z ciemnogrodu jestesmy :-D
 
reklama
Nie wiem jak teraz, ale jeszcze kilkanaście lat temu uczyli tego na biologii. Choć wiem, że taka gimnazjalistka czy nawet licealistka to średnio zainteresowana może być :-D

Furidimare
proponuję trochę zainteresować się swoim ciałem, porobić obserwacje. Nawet przy nieregularnym cyklu (choć może i to błędnie rozumiesz) można rozpoznać dni płodne. Liczenie to sobie można darować :-D
 
Nie wiem jak teraz, ale jeszcze kilkanaście lat temu uczyli tego na biologii. Choć wiem, że taka gimnazjalistka czy nawet licealistka to średnio zainteresowana może być :-D

Furidimare
proponuję trochę zainteresować się swoim ciałem, porobić obserwacje. Nawet przy nieregularnym cyklu (choć może i to błędnie rozumiesz) można rozpoznać dni płodne. Liczenie to sobie można darować :-D

nastolatki teraz zamiast na biologii to sie miziaja za szkola :-D i wychodza dzieci, wielki szok a przeciez to byl pierwszy raz, jak moglam zajsc to niemozliwe :-D o dzizas, padlam naprawde
 
Do góry