reklama

Wytrzewienie jelit

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez wiktoria12tc, 3 Wrzesień 2014.

monika1912
Najlepsza odpowiedź monika1912, 17 Luty 2016
Witam wszystkie mamy jestem w 17 tc nie dawno dowiedzialam sie ze moja dzidzia ma wytrzewienie jelit prosze wszystkie mamy o jakie kolwiek informacje... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. wiktoria12tc

wiktoria12tc Początkująca w BB

Drogie mamy , jestem zakłopotana byłam w czwartek na badaniu w prywatnej klinice na Piotrowicach ,11 tc i 5 dni.
    Teraz jest juz 12 tydzień.
    No więc tak na usg dopochwowym okazało się że dzidzia ma wytrzewienie jelit. I brak widocznego żołądka . Pobrali też krew na badanie (PAPP-A+beta hCG)
    Czy na tak wczesnym etapie pani doktor mogła coś żle odczytać ?. Jakaś pomyłka ?.
    Jestem bardzo zmartwiona 11 września idę na drugą wizyte bardzo się boje . Jest to moje pierwsze dziecko.
    Drogie mamusie proszę o odpowiedz bo zwariuje ! :(

Ostatnia edycja: 3 Wrzesień 2014
  2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13748248 by monika1912, 17 Luty 2016
  3. jopal

jopal Fanka BB :)

4. reklama
  5. wiktoria12tc

wiktoria12tc Początkująca w BB

Jestem pełna nadzieji , jeszcze tydzień i powtórka badań .

6. Lenka2014

Lenka2014 Początkująca w BB

Witam

jestem w 22tc u mojego dziecka stwierdzono wytrzewienie jelit, zakończenie ciązy przez cc w CZMP w Łodzi (prawie 400km od miejscowości w ktorej mieszkam) dokładnego terminu nie mam jeszcze ustalonego.. przetrząsnęłam internet, wszelkie możliwe strony aby dowiedzieć się jak najwięcej o tej wadzie, jednak mam wiele pytań, jeżeli któraś z mam urodziła dziecko z taką wadą proszę o odpowiedz.

7. monika1912

monika1912 Początkująca w BB

Głosów: 1
    Witam wszystkie mamy jestem w 17 tc nie dawno dowiedzialam sie ze moja dzidzia ma wytrzewienie jelit prosze wszystkie mamy o jakie kolwiek informacje dotyczące tego przypadku informacje prosze na @ mona650@wp.pl dziekuje I pozdrawiam

Ostatnia edycja: 17 Luty 2016
    monika1912, 17 Luty 2016 Najlepsza odpowiedź

Poleć forum