reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wywoływane poronienie

malutka witaj wśród nas - Aniołkowych mam. Przykro mi że i Ty do nas musisz dołączyć. Dla Twego Aniołka (*)
Trudno zrozumieć czemu nas to spotyka. Nieraz po zrobieniu odpowiednich badań znajduje się przyczynę, czasami jednak będzie to zagadką.
Zaglądnij proszę na wątek głowny ciąża po poronieniu. Jest tam wiele wspaniałych kobiet które przeszły przez to samo. Znają ten ból i potrafią zrozumieć co czujesz. Będzie Ci tam dobrze. Możesz pytać o wszystko. Postaramy się na każde pytanie w miarę możliwości odpowiedzieć.
Trzymaj się cieplutko i wiedz że ten ból nigdy nie mienie. Tylko Ty nauczysz się z nim zyc.
 
reklama
Malutka tak mi przykro :-( Czasem sie tak dzieje , nie wiem dlaczego...... Wiem ze to cholernie boli i dlugo bedzie bolec ..... Wiem ze bedziesz szukała odpowiedzi dlaczego tak sie stało... Ale tak jak ja i wiele innych osób tutaj mimo swych strat podnosza sie i maja nadzieje ze w koncu nam sie Uda .... Musisz znalezc w sobie siłe i chec walki ....... jednak jak narazie zycze Ci spokoju i wsparcia......
Tule Cie a Twojemu Aniołkowi zapalam śwatełko (*)......
 
tylko nie to :-( za dużo nas tutaj :-(, a przecież miało byc tak pięknie ;-( malutka rzymaj się cieplo i miej nadzieję że jeszcze będzie tak pięknie jak tego chcesz
 
Do góry