reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wywoływanie porodu przez cukrzyce ciązową

Monikall01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
42
Za 9 dni mam termin w piątek byłam na wizycie i pani doktor uznała że jeśli do tych 9 dni nie zacznie się samo dzień po terminie mam przyjechać do szpitala na wywoływanie. Dała mi skierowanie i w sumie tyle co powiedziała. Zaczęłam czytać i jestem przerażona tym całym wywoływaniem. Wiem że normalnie po terminie kobiety czasem rodzą po 2 tygodniach ale przy cukrzycy podobno nie mozna czekać, z z tym ze lekarka nie powiedziała dlaczego. Czy te wywoływanie jest konieczne? Czy któraś z Was może miała wywoływany poród przez cukrzyce? jeśli tak to ile po lub przed terminem? Martwię się czy coś jest nie tak nic mi nie powiedziała powiedziała tylko że mała waży ok 3 kg i ze to dobra waga jak na cukrzycę i to tyle więc skoro waga dobra to dlaczego chcą wywoływać dzień po terminie ? Jak to w ogóle wygląda ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Miałam cukrzycę w drugiej ciąży. Lekarz powiedział mi że ciążę z cukrzycą z reguły kończy się w 39 tc z obawy przed dużą masą urodzinową dziecka. U mni było to tak że skierowanie dostałam i dopiero w dnii terminu miałam się zgłosić do szpitala ale dlatego tak późno bo pierwszego syna urodziłam 13 dni po terminie. Lekarz się bał że w szpitalu za wcześnie mi wywołają poród wg usg dziecko miało 3 kg. W poniedziałek stawiłam się w szpitalu a w środę dostałam kroplówkę z oksytocyną ale nic się nie działo to wróciłam na oddział. W czwartek rano na obchodzie miałam już 4 cm więc decyzja że druga kroplówka i po godzinie córeczka była już ze mną :)
Miałam cukrzycę w drugiej ciąży. Lekarz powiedział mi że ciążę z cukrzycą z reguły kończy się w 39 tc z obawy przed dużą masą urodzinową dziecka. U mni było to tak że skierowanie dostałam i dopiero w dnii terminu miałam się zgłosić do szpitala ale dlatego tak późno bo pierwszego syna urodziłam 13 dni po terminie. Lekarz się bał że w szpitalu za wcześnie mi wywołają poród wg usg dziecko miało 3 kg. W poniedziałek stawiłam się w szpitalu a w środę dostałam kroplówkę z oksytocyną ale nic się nie działo to wróciłam na oddział. W czwartek rano na obchodzie miałam już 4 cm więc decyzja że druga kroplówka i po godzinie córeczka była już ze mną :)
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry