reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wywoływanie / przyspieszenie porodu

Klara95

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2019
Postów
138
Cześć Dziewuszki:)
Przekopuje internety, fora i w ogole wszystko. Dziś zaczęłam 41 tydzień ciąży. W tym tygodniu mam się zgłosić do szpitala na wywoływanie. No i zanim do tego dojdzie, wolałabym urodzić sama 🙄

Codziennie spaceruje, prowadzę aktywne zycie seksualne, pije herbatę z lisci malin, lykam olej z wiesiolka / wkladam tez dopochwowo, drażnię sutki i nic 🙄 czop fragmentami odchodził juz dawno temu. Od 3 dni męczą mnie skurcze przepowiadajace, dosc silne i intensywne.

Slyszalam o metodzie z OLEJKIEM RYCYNOWYM, czy któraś z was probowala i podzialalo?

Zważywszy na obecna sytuację z wirusem wolę urodzić sama niz mieć wywoływany w szpitalu 🙄 Mąż mial rodzic ze mna no i jak spontanicznie by się zaczęło - zawsze doba w nim mniej.
 
reklama
Cześć Dziewuszki:)
Przekopuje internety, fora i w ogole wszystko. Dziś zaczęłam 41 tydzień ciąży. W tym tygodniu mam się zgłosić do szpitala na wywoływanie. No i zanim do tego dojdzie, wolałabym urodzić sama 🙄

Codziennie spaceruje, prowadzę aktywne zycie seksualne, pije herbatę z lisci malin, lykam olej z wiesiolka / wkladam tez dopochwowo, drażnię sutki i nic 🙄 czop fragmentami odchodził juz dawno temu. Od 3 dni męczą mnie skurcze przepowiadajace, dosc silne i intensywne.

Slyszalam o metodzie z OLEJKIEM RYCYNOWYM, czy któraś z was probowala i podzialalo?

Zważywszy na obecna sytuację z wirusem wolę urodzić sama niz mieć wywoływany w szpitalu 🙄 Mąż mial rodzic ze mna no i jak spontanicznie by się zaczęło - zawsze doba w nim mniej.
Olej rycynowy nie polecam. Moze zaszkodzic dziecku. Czekaj, bo wg mnie to nic nie da i tak.
 
Aha :) to ja Ci napiszę że u mnie akcja zaczęła się w domu, miałam skurcze co 7min i odeszły mi wody ale po 15h w szpitalu rozwarcie było na 5cm więc musieli podać mi oksytocynę także nawet jak zacznie się w domu to nie znaczy się urodzisz szybko w szpitalu :)
 
Robiłam dokładnie to co Ty, ale też nic nie pomagało. Śmiałam się z tego, że ludzie kazali myć podłogę na kolanach. No śmiałam dopóki po tym mnie nie wzięło 😂🙈 polecam 🙈 może to był zbieg okoliczności, ale nie zaszkodzi
 
Robiłam dokładnie to co Ty, ale też nic nie pomagało. Śmiałam się z tego, że ludzie kazali myć podłogę na kolanach. No śmiałam dopóki po tym mnie nie wzięło 😂🙈 polecam 🙈 może to był zbieg okoliczności, ale nie zaszkodzi
Spróbuję, ostatecznie nic nie tracę 🙈
 
reklama
Do góry