reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyznaczony termin porodu a faktyczna data

Kiedy w stosunku do wyznaczonego terminu urodziłaś swoje dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    99
Zuzia jest moim pierwszym dzieckiem i jak na razie jedynym. Pierwszą date mialam podaną na 7 pażdziernika..wielka kropka w kalendarzu..... a po jakims czasie te daty zmieniano mi na 17 wrzesnia, 10 pażdziernika , 13-14 pażdziernika (tą ostatnią datę podalo mi ostatnie USG robione w ciązy i mój gin stwierdził,ze ja wczęsniej niż przed 13.10 nie urodzę). U lekarza byłam 18 wrzesnia, a Zuzia się urodziła 27 wrzesnia, bez wywoływania, szybko.
Pozdrawiam
 
reklama
Synek: termin 24 stycznia, urodził się 29 grudnia,
Córeczka: termin 20 lipca, urodzila się 8 lipca,
Małe: termin 5 listopada, więc mam nadzieje, że sięzmieszczę w październiku :)
 
Emilka przyszła na świat 5 dni przed terminem, Hania w przewidywanym dniu porodu.
szkoda ze w statystyce nie mogłam oddac dwa razy głosu... nie wiedziałam którą córcie ujac w statystyce ;D
 
Hej - przypominam, że można zaznaczyć aż TRZY OPCJE, i dopiero zagłosować, wzięłam pod uwagę, że część z nas ma więcej niż jedno dziecko. :)
 
Mi zawsze wpajano ze wyznaczona data od lekarz to nic liczy sie data pierwszego ruchu dziecka kture poczułam do tej daty dodaje 4,5 miesiaca i wynika ze dzidzia przyjdzie na swiat 30 sierpnia , natomiast wszytie moje znajome rodza 2 tygodnie pzred terminem i to ich pierwsza ciąża :p
 
reklama
Koreczek podobno w następnej ciazy zawsze wcześniej sie czuje, nie wiem ile w tym prawdy, ale faktem jest, ze przy łozysku od str. kregosłupa wcześniej i mocniej rejestrujesz ruchy (tak jest u mnie). POprzednio miałam łozysko z przodu i wszystko było takie "wytłumione". Aha, zagłosowałam a nie napisalam. Bogucha urodził sie prawie 3 tygodnie po wyznaczonym terminie, ale 1. termin był do bani, 2. lekarze byli do jeszcze większej bani.
 
Do góry