reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

wyznaczony termin porodu a faktyczna data

Kiedy w stosunku do wyznaczonego terminu urodziłaś swoje dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    99
a u mnie znowu 3 tyg przed terminem. Termin mialam na 20 wrzesnia,a urodziam 1 wrzesnia. W nocy zaczal mi odchodzic czop,a o 12.33 mala Nadia byla juz z nami;)
 
reklama
hm moj gin wyliczyl termin na 20.9 z OM. ale zaszlam zaraz po odstawieniu anty no i miesiaczki nieregularne. trafilam na patologie ciazy z powodu cukrzycy ciazowej no i mialam wywolanie w4 dni po przyjeciu. wywolywan bylo 2, zadne mnie nie ruszylo, nawet skurczy, dopiero po 12h cos tam cmilo. 3 wywolanie stalo pod znakiem zapytania bo termin wg szpitala to 4.10 :szok: ale ordynator zdecydowal o 3 wywolaniu ktore mimo zastrzyku na postep porodu przebicia pecherza skonczylo sie CC. tak wiec urodzilam 26 wrzesnia o 18:15 w 38 tc jak sie okazalo... bylo ciezko i trudno, naprawde... a wytelepalo mnie za wszystkie czasy.
 
Do góry