reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyższe Img różyczka,wczesna ciąża

Krusz

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2021
Postów
31
Hej Dziewczyny :)
Mam pytanie do przyszłych lub może już obecnych mam :) , które spotkały się z takim przypadkiem.
Jestem w 4tyg.ciazy zrobiłam wszystkie badania i niestety test na rozyczke wyszedł podwyższony...obskoczyłam całe Google,co ja się naczytałam,jestem podłamana.. czy któraś z was miała podobne wyniki?
I czy wszystko w późniejszych badaniach okazało się w porządku? Proszę o odpowiedź
Dopiero jutro idę do Internisty na rozmowę,następne badanie u ginka mam w przyszłym tyg. Do tego czasu zwariuje
 
reklama
Koleżanka miała podwyższone. Niestety nie zakończyło się to dobrze, ale każdy przypadek jest inny ;D Dobry lekarz, badania i usg pokaza wszystko ;)
 
Hej, moja mama bedąc ze mną w ciąży zachorowała na różyczkę na początku 2 miesiąca. Lekarze kazali jej usuwac ciąże (to bylo ponad 33 lata temu)ale mama sie nie zgodziła. Urodzilam się całkowicie zdrowa :) bądź dobrej myśli i trzymam kciuki!
 
Hej, moja mama bedąc ze mną w ciąży zachorowała na różyczkę na początku 2 miesiąca. Lekarze kazali jej usuwac ciąże (to bylo ponad 33 lata temu)ale mama sie nie zgodziła. Urodzilam się całkowicie zdrowa :) bądź dobrej myśli i trzymam kciuki!
Mam nadzieje,ze i u mnie dodatni wynik okaże się małym błędem labo lub lekarskim.
Mimo wszystko masz upartą i przy tym wspaniałą Mamę ! :) :)
Ojj tak , Dobre myśli to podstawa,mają moc... i dziękuję :)
 
Do góry