reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyzwanie! Chcę być szczupła wiosna 2017

To dokładnie mamy ten sam problem z brzuszkiem może przydałby nam się jakiś plan? Żeby razem ćwiczyć, jakaś dietę itp? Tak żeby się wesprzeć wzajemnie? Co Ty na to? Ja jestem z okolic Tunbridge wells, jakoś około godziny od Londynu. Tez nie daleko jest Brighton. A Ty skąd?
 
reklama
Ja mam 6 m. synka. Też chce jeszcze schudnąc do tego lata. Już wyglądam dobrze ale ide dalej!! :) Mam 178 cm. i jak ostatnio sie wazylam bylo 70 kg. Ale myśle ze waże mniej to bylo jakieś 2 m. temu. W spodnie sprzed porodu dopinam sie juz od 3 m. Ale i tak przed zajsciem w ciaze chcialam schudnac. Chciałabym dojsc do 65 kg. Ale podobno lepiej jest się mierzyć! Ja się mierze co miesiąc od grudnia i lacznie mam już jakieś 25 cm. mniej (liczac wszystkie partie ciala: czyli biust, brzuch, biodra, i udo). Kilogramy podobno leca duzo pozniej. Macie jakas diete? Jak czesto i jak cwiczycie?? :) Ja ograniczylam slodycze do prawie zera, zadnych przetworzonych rzeczy, mniej tluszczu wiecej warzyw. Trenowalam codziennie, od 3 tygodni 4x w tyg. bo wrocilam do pracy.
 
Witaj eMa na wstępie miło Cię poznać ☺ fajnie ze masz już takie efekty wow pewnie musisz super wyglądać ja obecnie staram się ćwiczyć co 2 dzień brzuszki , ale to dopiero początek moich treningów później zamierzam dołożyć bieganie tylko czekam aż dojdzie mi przesyła ze strojem sportowym. Bo z moim biustem w zwykłym stanik nie da się biegać hehe dietę wymyśliłam sobie sama tzn śniadanie typu musli z mlekiem lub też kanapka pełnoziarniste z wędliny i warzywami. Obiad to różnie, dziś np miałam ryż z waży wami, kolacja puszka sardynkek i tyle. Ale od dziś odstawiamy kolacje bo inaczej nie schudnę. Mam tendencje do tycia po byle czym.... wiec na kolacje pozostaje mi zielona herbatka
 
To dokładnie mamy ten sam problem z brzuszkiem może przydałby nam się jakiś plan? Żeby razem ćwiczyć, jakaś dietę itp? Tak żeby się wesprzeć wzajemnie? Co Ty na to? Ja jestem z okolic Tunbridge wells, jakoś około godziny od Londynu. Tez nie daleko jest Brighton. A Ty skąd?
No możemy spróbować ;) ja to w Bradford to o wiele dalej mam do Londynu koło 4h
 
Oby nam dobrze poszło powiedzcie dziewczyny jakie macie plany? Co chcecie zmienić? Jakie i ile posiłków dziennie? Jaki plan ćwiczeniowy? I ile chcecie schudnac i w jakim czasie? Uluzmy sobie jakiś plan żeby się dopingować
 
Hej dziewczyny !! Ja dopiero zaczynam powrót do fajnej figury, moja córeczka ma 2,5 miesiąca :) mam przy porodzie ważyłam 73 kg, a przed ciążą nie więcej niz 60 kg, nie wiem ile teraz ważę (muszę w końcu kupić wagę,bo gdzieś mi się zgubiła przy przeprowadzcce :) ) ale jak patrze w lustro to mam strasznego doła i czuję się tragicznie gruba... Jak zmierzyłam się dwa dni temu w talii miałam az 80, a przed ciążą było 65... Zawsze byłam zgrabna, a teraz wyglądam naprawdę fatalnie. Karmię piersią, to podobno pomaga zrzucić kilogramy, ale jak narazie tego nie widzę.od początku marca zupełnie zrezygnowałam ze słodyczy, staram się nie podjadać, nie jeść smażonego itd. Zapisałam się na fitness dla mam raz w tyg., trochę ćwiczę w domu, chodzę na spacery, nie jem po 19. Nie zależy mi w sumie na jakiejś konkretnej wadze, tylko chciałabym dobrze wyglądać.
 
Hej. Może i ja dołączę? Młodszy ma skończony rok. Wciąż karmię piersią. Ale przy 156cm stuknelo mi 73kg.... Przed ciążą mi ważyłam 72 już. Ja bym chciała do 60zejsc...
Moim problemem są słodycze.... Aaaa...

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Suzi i Kama każda z nas widzę ma dzieci i kilka kg do zrzucenia powiem tak miło was poznać i trzymam kciuki za spadek wagi niech każda z dziewczyn opiszę swój plan działania. .. tzn. Jaka dieta, ile kg do zrzucenia, jakie ćwiczenia i ile itp. Może powymieniami się przepisami, zestawami ćwiczń itp. Pizdrawiam
 
Hej. Chętnie do was dołączę. Mój synuś ma 10tygodni. Mi bardziej chodzi żeby wymodelowac sylwetkę bo w ciąży troche schudłam... tak schudłam i teraZ nie chce stracic tego [emoji4]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam w niedziele miło Cię poznać Grabcia co u Was dziewczyny? Jak spędzać niedziele? Ja trochę aktywnie bo wzięłam się w końcu i poszłam biegać hehe super uczucie. Przebiegłam 3km i tak dobrze jak na początek a co u Was?
 
Do góry