reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyzwanie! Chcę być szczupła wiosna 2017

Ja to dopiero myślę zaczynać jakieś ćwiczenia w domu bo biegać nawet nie mam kiedy;p niedziele spędziłyśmy w domu bo cały dzień padał deszcz
 
reklama
Witam wszystkie laseczki przepraszam ze się nie odzywalam ale ostatnie 2 dni trochę zalatana byłam i nie miałam czasu usiąść . Witam nowa koleżankę powiedz coś więcej o sobie ile ważysz ile wzrostu? Itd mama no to trzymam kciuki za dobre podejście do sprawy Kama wow hula-hop no to musi być ciekawe doświadczenie u mnie motywacja jest.... zdrowe odżywianie tez wczoraj byłam biegać uffff dałam rade powiem wam że całkiem nie źle się czuje po takich biegach więcej energii i chęci do życia jest tak więc polecam.
 
Do góry