reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Wyzwanie na zdrowe odżywianie i odchudzanie

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez 85asia, 13 Grudzień 2013.

 1. 85asia

  85asia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam! Moje ogłoszenie kieruję do młodych mam, które wiecznie usprawiedliwiają swoje kilogramy tym, że przecież dopiero urodziły dziecko, dopiero czyli 2 lata temu (ja tak robię), ale nie tylko, bo również do osób które chcą coś zmienić w swoim życiu. Chciałabym wspólnie w grupie nauczyć się zdrowo odżywiać, zmienić nawyki żywieniowe oraz zgubić mądrze zbędne kilogramy. Chciałabym stworzyć coś na zasadzie grupy wsparcia. Mam pomysł. anergię, miejsce, Brakuje mi jeszcze kilku chętnych osób, które chciałyby ze mną podjąć takie wyzwanie.
  Nie jestem dietetykiem, choć skończyłam studia na UM. Mam sporą wiedzę z tego zakresu, którą mogę się podzielić. Jednak chciałabym by każdy wnosił coś mądrego do naszych spotkań. Szczegóły są do ustalenia.Możemy wzajemnie się motywować, układać plany odżywiania, wymieniać smacznymi i zdrowymi przepisami.WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS.
  P,S. Ogłoszenie w żaden sposób nie jest komercyjne. Spotkania są bezpłatne i nie promują żadnych super-cudownych preparatów na odchudzanie
   
 2. 85asia

  85asia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę napisać na prv. Podam szczegóły.
   
 3. reklama
 4. 85asia

  85asia Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Są ostatnie wolne miejsca. Zaczynamy w poniedziałek 13 stycznia o godz. 20.00. Jeśli ktoś chce do nas dołączyć zapraszam na prv.
   

Poleć forum