reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyżywaczka :)

kanoot

STYCZNIOWA MAMA '06
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2006
Postów
1 397
Podejrzalam na "dzieciach urodzonych w grudniu 2006" i pomyslalam ze nam sie moze tez przydac:tak: .Mam nadzieje ze sie panie z grudniowych nie obraza.
"...zakladam watek do wyzywania sie naszych wyrodnych mamus! Tu mozemy zamiast wyklinac przy dzieciach wyzywac sie do woli. Ponazekac jak nam jest w zyciu zle, wylac wszystkie swoje zale. Nie tylko na dzieci, ale na wszystko. Mezow, tesciowe, sasiadow. Bo czasem lepiej pobluzgac sobie tutaj niz dawac zle przyklady naszym malym Skarbom.
TO DO DZIELA!"
 
reklama
To ja zaczynam bo mam złe dni.
Wkurza mnie dosłownie wszystko. To że całe dnie siedzę z małą, a ona jest teraz taka niedobra, tylko by płakała i wszystko wymuszała, jak tylko coś nie idzie po jej myśli to zaraz wrzaski, nie wiem co się z nią dzieje, bo wcześniej taka nie była. Na dodatek od dwóch dni nie chce jeść, nic, ani zupek, ani deserków, ani mleka, nawet soczków już nie chce, nie wiem co mam robić. Wkurza mnie też mój mąż - nic w domu nie robi. Przyjdzie z pracy i tylko komputer i tv. Zero zajmowania się dzieckiem, nawet po sobie nie pozmywa ani nie posprząta. Wczoraj się wkurzyłam i mu wygarnęłam i od dzisiaj albo będzie karmił małą na kolacje albo usypiał, co on sobie myśli że ja to jestem jakaś służąca - dosyć tego !!!!!!!!! Wkurza mnie też teściowa, co chwila przychodzi i się mądrzy, nic jej nie można powiedzieć, bo zaraz się wścieka i naburmusza. Taki człowiek co pozjadał wszystkie rozumy, nie chcę jej już więcej widzieć na oczy. Wkurza mnie też to że się tu przeprowadziłam - to chyba wkurza mnie najbardziej. Na tej zabitej dechami wsi nic się nie dzieje - głupoty można się nabawić. Co za dziura !!! Jak się pali to ciepło - nawet gorąco a jak się nie pali to zimnica, całe lato nie ma się jak wykąpać bo nie ma ciepłej wody jak się nie pali. Dosyć tego !!! Chcę wrócić do mojego domku, do bloku, gdzie jest wszystko i o nic nie trzeba się martwić, ani że szambo się przeleje, że nie odśnieżone itp. Chcę znowu mieszkać w Radomiu to ten mój głupi mąż nie chce
 
ja tez jestem dosc nerwowa osoba ale odkod mam Majeczke to spadlo mi troche cisnienie- tak mowi moj stary! mnie wkurza brak czasu przede wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chcialabym zrobic tyle rzeczy a ciagle brakuje mi na wszystko czasu. fakt ze pracuje , ucze sie ale mam tez w domu mame do pomocy wiec...
a druga rzecz ktora mnie wkurza to opieszalosc mojego meza! on ma pelno niepozalatwianych spraw w pracy (tzn nierozliczonych robot, ludzie mu zalegaja pieniadze, a on zalega podatek ) i wkurza mnie okropnie ze ciagle jescze tego nie potrafi zalatwic. przez to nie wiem na czym stoje, chce zebysmy kupili w tym roku dom a ciagle nie wiem jak on zladuje z tymi swoimi finansami. ja lubie wiedziec co i jak i trzymac wszystko w porzadku a on wiecznie ma jakies zaleglosci! i wiecznie jest zapracowany! a juz nie mam sily mu nawet gderac na ten temat...
 
a mnie wkura ze mam dzisiaj zimno.....strasznie zimno, cos sie piec skichał i zaraz go wy******e za drzwi..kot mnie wkurza i pies, bo tylko by jadły i brudziły....
......................a najbardziej wkurza mnie internet, który wiecznie zciemnia..mam dosc....płace jak za zboże a g***o mam......to mnuie najbardziej wkurza.......nie polecam radiówki, jest jak dobrze powieje...

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry