reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzbogacamy diete naszego malenstwa/wszystko o karmieniu

m4322359.jpg
 
reklama
I zgadzam sie z ...aenye :-)

Acha i mam ksiazke kucharska dla niemowlat do przeslania meilem,chetnych prosze o przeslanie adresu e-meil na priva lub gg .:-)
 
Ostatnia edycja:
Jasne kto może czekać z podawaniem dziecku innych pokarmów niech czeka. Ja po konsultacji z pediatrą po skończeniu przez Mieszka 3 miesięcy zaczęłam wprowadzać kaszke ryżową, sok jabłkowy potem jabłko i marchewkę. Mieszko był dużym chłopakiem, zdrowym i lekarz nie widział konieczności czekania z wprowadzeniem nowych pokarmów. Lepsze było to niż wprowadzenie mleka modyfikowanego bo najgorzej zacząć dopajać zwłaszcza gdy wraca się do pracy. Po pierwsze dziecko przeżywa rozłąkę z mamą i dodatkowo rozłąkę z cyckiem, bo bądzmy szczerzy w tym zabieganiu miedzy domem a pracą łatwiej i szybciej podać butelkę także po pracy. Więc lepiej nie wystawiać się na takie pokusy.
 
ale przeciez butla ze sztucznym mlekiem nie jest koncem swiata :-) tym bardziej, ze mozna miec karmienie mieszane, np karmic piersia tylko w nocy, w dzien butla :-) moze to jest wyjscie?
 
Pewnie, że nie jest końcem świata. Mówię tylko, że jak się raz poda takie mleko to trudno potem oprzeć sie pokusie kiedy jest sie zapracowana mama to podaje sie je czesciej a laktacja zanika.:tak:Mam taki przykład u siostry
 
A ja nawet jakbym stracila pokarm to nie wiem co by moje dzieckojadlo bo za nic w swiecie nie chce pic z butli.I sciagalam swoje mleko i kupilam sztuczne i butelki rozne tez juz testowalam i nic.Smoka tez nie chce.Jakie macie butelki,jakiej firmy bo mi sie wydaje ze Klaudia ma problem ze te smoki sa za dlugie......Zreszta to pewnie rodzinne ;-) bo Vanesska tez nie chciala mi pic z butli i jak skonczyla 6 miesiecy to zaczelam ja karmic odrazu lyzeczka a wszelkie soki odrazu z kubka niekapka pila.
 
iwonka, mam ten sam problem. mojej mamie raz udalo sie go nakarmic, sciskala wtedy ten smoczek tak, ze mleko samo lecialo do jego buzi i tak wypil cale 150ml.
przy Flipie mialam ten sam problem i udawalo mi sie go napoic butelka tommee tippee, chociaz dlugo nie umial normalnie pic. teraz tez bede probowac y tt :-D
 
reklama
butla to nie koniec świata, ale ja oddałabym wszystko, żeby karmic Szymona piersią... a tu mleka BRAK :confused::confused::confused:
i nie widzę nic wygodnego w karmieniu dziecka butlą...
 
Do góry