reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych 3-latków

reklama
Ola ma 3 lata i 5 miesiacy mierzy 104 cm i 15.200 kg wagi.Dane z tego tygodnia po kontroli-morfologia,mocz ok tylko malo ma zelaza,przepisany syrop i witaminy.
A jak u was dzieciaki maja wyniki po badaniach???
Na bilansie 3 latka wazyla 14.300 i ok 98 cm.

A mi sie wydawalo,ze maja taka mala i malo wazy,u sasiadki jest 3 miesiace starsza wazy 17 i pol glowy wieksza.Fajnie,ze moja jest w miare,nie za duza i nie za mala
 
Ostatnia edycja:
Kacperek mimo niskiej wagi i małego apetytu ma idealne wyniki więc kamień spadł mi z serca i nie ganiam go już tak z jedzeniem
 
Od 1 czerwa jestem mama trzylatka :tak: i moj synek w dniu swoich urodzin mial 96 cm wzrostu, a waga 15,5 kg. Chyba wszysko w normie :tak:
 
U nas dokładna waga to 12,800 i aktualny wzrost 91 cm (wyciągnęło się trochę to moje dziecię :tak::tak:) a wyniki z krwi i moczu Staś ma idealne (robiłam mu w piątek)
 
Wiktoria 9 września skończy 3 latka
91 cm wzrost
12 kg
(ale nalezy wziąć poprawkę, że to wcześniak z hipotrofią 43cm i 1630g pzy narodzinach, wiec i tak uważam takie wyniki za nasz sukces ;) )
 
Kornelka 3lata i 2 misiące wazy 16 kg mierzy 105 cm
mało je a mimo to dobrze wygląda rozwija sie wspaniale
 
reklama
Do góry