reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych 3-latków

Jak urodził się ważył 4400 i 57cm, wg pediatry wszystko jest OK - jest po prostu dużym dzieckiem. I choć te 27 kg to dużo - nadwagi nie ma i nie jest gruby - jest dobrze zbudowany. U mnie w rodzinie wszyscy wysocy - a po męża rodzinie jest masywny :-). Jest pełen energii i cały czas biega, skacze, nie usiedzi nawet minuty w jednym miejscu. No i apetyt mu dopisuje - do jedzenia nie trzeba go namawiać, jeszcze sam się upomni.
 
reklama
Jak urodził się ważył 4400 i 57cm, wg pediatry wszystko jest OK - jest po prostu dużym dzieckiem. I choć te 27 kg to dużo - nadwagi nie ma i nie jest gruby - jest dobrze zbudowany. U mnie w rodzinie wszyscy wysocy - a po męża rodzinie jest masywny :-). Jest pełen energii i cały czas biega, skacze, nie usiedzi nawet minuty w jednym miejscu. No i apetyt mu dopisuje - do jedzenia nie trzeba go namawiać, jeszcze sam się upomni.


Mój mały chyba mi jeszcze schudł :-( Alergie ma i to chyba przez to. Musze go zważyć dzisiaj przed kąpielą, jak się da, bo mierzyć się nie daje, bo twierdzi, że chce być malutki. Oluś urodził się z wagą 4630g/59 cm, ale wydaje mi się, że był większy, bo body na 62 było na niego za ciasne.
Mikołaj z grudnia jest czy z listopada? Pokaż jego fotke, jak możesz.

Dopisze jeszcze, że w/g centyli przy tym wzroście taka waga to już niestety nadwaga.
 
Ostatnia edycja:
Moja córeczka za 8 dni skończy 3 latka,waży 18,5 kg i ma 96 cm.Moim zdaniem wazy troszkę za dużo ale jak patrzę na Wasze 3 latki to nie jest tak źle:-)
 
Moja Natasia skończy 3 lata w kwietniu. Waży ok. 15kg (ostatnio na wadze było 14.400, potem znowu wzrasta i tak jakoś się kręci wokół 14.5, 15kg). A mierzy jakoś 95cm, ale ostatnio mierzyłam ją ze 2 m-ce temu. dziś dokładnie sprawdzę. Ubrania nosi na 104, a nr buta 23.
 
Mój Kubuś skończył 3 lata i 3 dni.Obecnie jest najwyższy w przedszkolu bo ma 106 cm i 18 kg.Jest w ciągłym ruchu,ciągle go mało
.Natomiast mój straszy syn Mikołaj ma 4 lata i 2 miesiące ma 116cm i 21 kg.
 
reklama
Do góry