reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

reklama
Marcel w końcu dobił do 10kg :) Wzrost 87cm Szczypior z niego przez co problem z ubraniami jest. Na 86 są dobre tylko rękawy krótkie wszędzie, a 92 rękawy dobre tylko wygląda jak w worku po kartoflach :/ Zębów 14
 
Dokładnie to w tej chwili nie znam gabarytów mojego dziecka. :zawstydzona/y:

Ostatnio, czyli jakieś 4 miesiące temu ważył 10,3kg i mierzył 86cm. Następne pomiary na początku marca. :-)

Zębów Julian ma 20. :-D
 
Moj synek jest spory-13,5 kg a wzrostu z 90 cm ma:) ubrania na 92-98,ząbki ma wszystkie oprócz piątek:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mamusie :)


Gosha- mówisz ze Twoja córeczka to kluseczka:) moje dziecko wazy juz prawie 15 kg i ma 94 cm wzrostu :) wkróce mnie przerosnie :p
 
Do góry