reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga Naszych Dzidzi :)

Filip 23 miesiace waga 10,200 wzrost 85,zebów 14 +2 sie bardzo staraja dołączyc :p

mikusia ale mam kolosa w domu :)
 
reklama
hmmm, widzę że forum przymiera, kiedyś coś tam się udzielałam, ale nagminny brak czasu i tylko podczytuję to tu, to tam...Mam nadzieję, że mogę dodać swoje "trzy grosze". My po bilansie 2-latka no i przebiegł w tempie ekspresowym (czy u was tez trwał zaledwie 5 minut?) - Dominik waży 11,900 i ma 84 cm wzrostu (taki średniaczek mi się wydaje). Niestety jest opóźniony i to sporo jeśli chodzi o uzębienie - ma tylko 6 zębów - co prawda czwórki już się szykują, ale kiedy wyjdą, kto to wie... musimy podawać wit. D3 i się nie martwić (te późne zęby to po mnie, też miałam późno). Jeśli chodzi o resztę to rozwój prawidłowy - lekarka sprawdziła chód, jądra, ciemączko i tyle.
 
Filip waga 10,200 :dry: wzrost 88 but 24 :sorry2: małe chude z wilka girą :-D

zębów 16 chyba ze 5 już ma a ja nic o tym nie wiem :p
 
reklama
Do góry