reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych dzieci

Julia_

Mamy lipcowe'06
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2007
Postów
36
Jordan mierzyl po urodzeniu 57 cm, warzyl 3550 kg. Po niecalym miesiacu wazy 5.20 mierzy 61.

Jak to jest u waszych sloneczek?
 
reklama
Moja Hanife po urodzeniu wazyla 3700 i mierzyla 53 cm. Majac 3 tygodnie warzyla 4020g a teraz to nie wiem ale przytyla bo coraz ciezsza sie robi
 
Moj Macius urodzil sie wazac 2540g i mierzac 49 cm. Po 3. tygodniach wazyl 2630g, po 5.- 2950g. Nie byl mierzony. Moze bedzie jak juz bioderka zostana sprawdzone.

Julia, Twoj maly to spory ssak:szok: Ponad 1,5 kg w miesiac:szok: Nosisz go jeszcze na rekach?;-)
 
Ostatnia edycja:
oj,praktycznie caly czas.jak go odloze to zaczyna swoj koncert.wiec chyba naprawde wole na rekach nosic,albo w chuscie na rzuszku,wtedy chociaz rece wolne.Najstarszy synek byl takim samym typem,tez chcial byc wiecznie na rkach noszony,byl spokojny czujac bicie serca,za to sredni zupelnie odmiennie.Lezal godzinami sam,wiekszosc dnia przesypial.Jesli byl najedzony, w pieuszce bylo sucho wszytsko bylo w porzadku:)
 
Mój mały jak się urodził to ważył 3840 a wczoraj (po dwóch tygodniach) miał 4230
ile mierzy wzrostu nie mam pojęcia, bo tutaj chyba nie mierzą
 
Jas urodził się z wagą 2860 i miał 53 cm długości, dzisiaj skończył 7 tygodni i waży 5180 :szok: niestety nie wiem ile mierzy....ale ubranka na 56 sa juz niestety za male :-D

jak sie urodzil mial obwód glowki i klatki 32
a teraz główka 38 a klata 39....i czapeczki tez sa juz za małe :-D
 
Kamila, nieźle rośnie Ci synuś.

Mój Staś urodził się z wagą 3520 a wczoraj ważył 4300 (mamy wagę w domu) - czyli po 3 tygodniach i 3 dniach.
 
reklama
Majandra,

Ja karmie tylko piersią....
pediatra powiedzial zeby sie nie przejmować bo jak bede karmic tylko piersią to raczej otylosc mu nie grozi, a jesli dobrze przybiera na wadze to lepiej będzie sobie radził ze szczepionkami i infekcjami...

no zobaczymy jakiego tłuścioszka wychoduje :-D
 
Do góry