reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

My też w niskich granicach Wczoraj 10,450 kg i jakieś 81-2 cm Od czerwca czyli w 4 miesiace przybyła tylko 450dag Pytalam czy to normalne a moja pediatra szkieletor z usmiechem na twarzy powiedziala z zadowoleniem że w tym wieku to normalne
 
reklama
wczoraj zważyłam Ritkę i jestem w szoku:szok: to mały grubasek bo waży 14 kg a Filip 15 Ritka przytyła od roczku 2,5 kg to chyba dużo!!!
Fakt że Ritka jest wysoka bo ma coś około 86 cm muszę ja dokładnie zmierzyć więc wygląda normalnie ale na rękach oj już nie daje redy jej nosić:no:
 
My dziś po szczepieniu, ostatnia dawka HEXA i waga 10,850, wzrot mierzony na lekko ugiętych nogach i wykrzywionej do tyłu głowie 78 cm :sorry:
 
Dotkass to waga dobra,wzrost tez:tak:jak na ugietych nozkach to dodaj 2 cm:sorry:a co to za HEXA?
Ja wazylam Kondzia u kolezanki wczoraj i mial 12.5 kg:szok:cos duzo ale tak jak stal,wzrost nie jestem w stanie zmierzyc:no:nie mam biegnacej miarki:no:
 
hej dziewczyny

,y dzisiaj tez mielismy szeczpienie i 2 dawka czegos tam nawet nie sprawdzialam ze zdenerwowania i palaczyu Adasi ale waga jego dzisiaj 12 100g i wzrost 85 chyba dobrze:confused:
 
W zeszłym tygodniu bylismy na szczepieniu. Aktualnie wiec:
waga-11,5 kg
wzrost - 85 cm
Od października przytył jakieś 800 gr a urósł aż 4 cm . Wcześniej od czerwca do października tylko 1 cm a teraz 4.:dry:
Widocznie jego przysmak czyli posny chleb, mu służy
 
Jutro idziemy na szczepienie wiec sie dowiemy ile Adas wazy i mierzy w zlobku z pomiarow wyniak ze wazy 12,6 i mierzy 87cm:tak::tak: ciekawe czy sie potwierdzi... ogolnie mi po tych chorobach schudl:baffled::baffled:
 
reklama
Zuzka dalej przez te problemy jelitowo -żolądkowe 10kg :-( podobno od nastepnego miesiąca będziemy ją tuczyć wg. mojej pediatry ciekawe jak
 
Do góry