reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

Sylwia a Zuzia malo je czy taka ma przemiane?jakie problemy zoladkowe?
U nas wzrost to 91 cm.:tak:smignal troche a waga nie wiem ale ok 13 kg.wyglada na drobnego ale nabity jest.Na poczatku grudnia mila 12.5 ale potem schudl.musze go zwarzyc.
 
reklama
Sylwia a Zuzia malo je czy taka ma przemiane?jakie problemy zoladkowe?
U nas wzrost to 91 cm.:tak:smignal troche a waga nie wiem ale ok 13 kg.wyglada na drobnego ale nabity jest.Na poczatku grudnia mila 12.5 ale potem schudl.musze go zwarzyc.


Pisałam calą historię na zamkniętym na początku tamtego tygodnia . Diagnoza jak na razie jest taka że ma zespół wrazliwego jelita no i jak jadla produkty nie wskazane to po prostu zjadla i ją przepuszczało . Przy okazji także pozbywala się tych które łatwo strawić Teraz już nie ma bólów brzucha bo jest na diecie i lekarstwach ,kup robi mniej mam nadzieję że będzie dobrze

Iwonka 15kg? wow to już panna wyrosla ale ze zdjęć to ona chyba bardziej ubita niż by miala grubo wyglądać
 
Sylwia tak,15 kilo ale ona wagę urodzeniową miała 4760 więc dlatego taka duża z niej kobietka.
 
po wczorajszym bilansie 2-latka Mati waży 13 kg (szybkie ważenie, bo ważony miał inne ważne zajęcia) i mierzy 90 cm
 
reklama
Do góry