reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci :-)

Iwonka, :szok::szok::szok:, normalnie...wiecie, ale zauważyłam, że bardzo często drugie dziecko jest większe od pierwszego, nie wiem z czego to wynika, ale w moim otoczeniu tak właśnie jest :tak:
 
reklama
Dotkass potwierdzam, drugie=większe ;-)

U nas po piątkowym bilansie: 10,5 kg i 89 cm (chociaż ja w domu wymierzyłam 87 cm, ale niech tam będzie wyższa ;-)). 200g cięższa i 5 cm wyższa od siostry w tym samym wieku :tak:.
 
jo-anna-on, to Nastusia chudzinka i wysoka, modelka rośnie, zresztą o ile pamiętam to od urodzenia długaaaaaaśne nogi miała, stąd pewnie ten wzrost, a waga piórkowa to po mamusi ;-):-)
 
reklama
Cosmo Michałek duży :tak: bo nawet na zdjeciu którymś widać że Majeczka nie była dużo od niego większa;-)
Moja tez ma ponad 90 ale ile to nie wiem teraz.
Kwiateczek fajnie tam mierzą:-D:-D;-) u nas też, mi wychodzi inaczej za kazdym razem inaczej:sorry:
 
Do góry