reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Ale macie duże te dzieci, mój Michał ma 2 lata i waży 14,4 wzrostu ma 93 cm..:tak:
wszyscy mówią że jest wysoki, ale praktycznie teraz takie wymiary to norma
 
reklama
Moj 2,3 m-ce synek mierzy 100 cm i wazy 15,500 ;D na bilansie lekarka sie za głowe złapała bo synek jest poza skalą siatki centylowej :p a wyglada na 4 lata i ubrania tez ma na tyle kupowane
 
kasiek851- no faktycznie duży Twój synek :) Mój też do małych nie należy (w październiku na bilansie mial 94cm i 15kg) a teraz około 98 cm (nie da się zmierzyć dokładnie) i waży 16 kg.
 
Oj, to czytając ile ważą i mierzą Wasze Maluchy, trochę się pocieszyłam, bo moja Wiki w porównaniu do rówieśników z naszego otoczenia to taki king kong ;) a i lekarz twierdzi, że wygląda na 3-4 latka. Dane dosłownie sprzed tygodnia: 2,5 roku, 16,3 kg, 100 cm wzrostu :szok:

duza:)
 
Moj 2,3 m-ce synek mierzy 100 cm i wazy 15,500 ;D na bilansie lekarka sie za głowe złapała bo synek jest poza skalą siatki centylowej :p a wyglada na 4 lata i ubrania tez ma na tyle kupowane

a WY tzn TY i twój mąż jakiej budowy? bo moze tak byc ze dziecko duze jak rodzice duzi
 
a moja Nataszka to na bilansie miała (z 15.,10.2010)
waga12.600 35 centyl
a wzrost 88cm,38 centyl
ale ja tam na siatke nie patrze
wzrost to wpisany tak bo nie chciała stac na wadze i sie tez zmierzyc bo sie wierciła
ale dobrze i tak wygląda
bardzo ruchliwa
zdj mojej Nataszki

samej
i z siostrzyczką(starsza ma 4,5l)
 
moje dziecko do bardzo dużych nie należy tydzień temu na szczepieniu ważył 15kg i mierzy 92cm ale nie wygląda na wychudzonego wręcz przeciwnie ;-)
 
reklama
Do góry