reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Ja sie martwie wzrostem synka na bilansie 2latka miał 85 teraz 87 . Jest niski ja mam około 160cm mąz okolo 175 więc nie jestesmy wysocy a dzidkowie rowniez sa niscy .
Waży 12kg duzo sie usza ogolnie zdrowe dziecko .
Mam nadzieje ze genetyczne jest niski jest nizszy od rowiesnikow co mnie martwi :(
 
Nie ma co się przejmować wzrostem no chyba że dziecko w ogóle nie rośnie.
Mój na 2 lata miał 88cm na 3 lata 98 teraz ma 100cm:-)olbrzymem nie jest raczej średniakiem:tak:(na tle rówieśników w przedszkolu) a jaki będzie później któż to wie...ważne że prawidłowo się rozwija:tak:
 
Oliwier też jest malutki. Wczoraj byliśmy u pediatry waży 9,750 i ma 80 cm (rok i 7 miesięcy)
martwiłam sie tym, ale jak mi mama powiedziała że ja mając 2 latka ważyłam prawie 12 kg to wszystko jasne :)
R. też był drobny, więc on chyba to po nas ma.
 
Mariolcia no faktycznie malutki jest twój synek ale skoro rośnie(chociaż po mału)i przybiera to jest ok tylko trzeba kontrolować to:tak:dzieci maja różne skoki wzrostowe;-)może urosnąć nawet 2-3 cm wciągu miesiąca;-):tak:
 
No właśnie mamy się pokazać w przychodni za miesiąc na ważenie.
mogłabym w domu go ważyć, ale on się panicznie wagi boi :/
a jak pani doktor pokazuje mu w gabinecie wagę i miarkę to nie robi to na nim wrażenia :))
 
Ja też mam fobię na punkcie wzrostu Gabrysia, ja jestem niska (158 cm), na bilansie miał 86 cm, więc bez szału, ale nagle odbił i teraz (4 mce później) ma już 91 cm. Ważne, że zdrowy jest :) Messi ma 169 cm ;-) i żyje :-D
 
reklama
Do góry