reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Vega u niego w rodzinie to wszyscy tacy są.... Jego kuzyn ma 212cm a brat 203cm.... U mnie to chyba tylko ja i brat tacy wysocy jesteśmy reszta to wychodzi ok 150-160 :)
Mnie sie wydaje że Kuba bedzie wyższy od Sebusia bo przy bilansie dwulatka Sebuś miał 95 cm a Kuba już jest wyższy a do dwóch latek brakuje mu jeszcze 3 miesiace......
 
reklama
Patrycja ale wysocy chłopacy:tak:


Moja Julia blisko 7-latka to drobne maleństwo, choć jak była mała to grubasek że hoho. 116 cm aktualnie i 19kg;-)

Za to Asia goni siostrę bo w wakacje ważyła 15kg i mierzyła 90 cm, raczej będzie niska, mimo że wzrost urodzeniowy to 59cm.
 
dziunka słodkie te Twoje dziewczynki :):):):) Sebuś teraz waży coś ok 20 kg a Kuba to nawet niewiem ale przybrał mi ostatnio....
Sebusia wzrost urdzeniowy to 54 cm... czyli tak normalny ale Kuba urodził sie długi 60 cm miał :)
 
To ile dziecko miało przy urodzeniu o niczym nie świadczy.
Mój starszy syn miał tylko 2860 g i 51 cm długości .Kto by pomyślał patrząc na niego ,że był taki mikrusi.
 
Moj Jas 20 miesiecy ,wazy ok 11kg a wzrost gdzies 82-83 wszystko w domowych warunkach a jutro bedziemy na szczepieniu wiec dokladniej go zmierza.
 
Witam
Mój starszy syn Adam urodził się z wagą 4400 i wzrostem 60 cm teraz ma 4 lata i 8 miesięcy ma 118 cm i waży 21 kg.
Młodszy synek Kuba urodził się z wagą 4880 i wzrostem 62 cm teraz ma 2 lata i 11 miesięcy mierzy 109 cm i waży 19 kg.
 
reklama
Do góry