reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

a ja jak byłam u mnie w przychodni, to babka do mnie: paniiiii, spokojnie, pani urodzi to my oczywiście wpadniemy, ale spokojnieeeeee:eek::baffled:
 
reklama
Miśka zapisaliśmy do przychodni jak skończył tydzień :tak: .
Tylko u nas od tego roku nie ma odwiedzin położnej w domu tylko trzeba jechać do przychodni ;-) . Trochę to dziwne :szok: , ale nie chciałam zmieniać przychodni, bo tam jest świetna pediatra :tak: :laugh2:
 
Nie wiem, jak u was, ale u nas o narodzinach maluszka info składa szpital (chyba, że jest się z innej miejscowości, to trzeba samemu)
Potem przychodzi położna i ona ma deklarację, która należy wypełnić, aby zgłosić dziecko do pediatry.

Do nas położna ma przyjść jutro - ciekawe czy mi się spodoba :confused:
 
Gosiu,tez myslałam zeby zadzwonic,ale teraz to juz nie ma sensu:no:,powinna byc na poczatku jak jeszcze nie radze sobie z dzieciaczkiem-a teraz to nie ja...:tak::-D
 
dzis bylismy u pediatry. nie wiem,jak dluga jest mala,ale z pampersem wazyla 3485g :tak: obwod glowy i klatki piersiowej nie zmienil sie od czasu wyjscia ze szpitala.tak sobie probuje wyobrazic,jak bym wygladala,gdyby moja glowa miala ten sam obwod,co biust :-D
 
reklama
Do góry