reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

My ważymy 12,7 a wzrost 88-89 cm.

Ewitka mój synek też na razie nie tyje tylko rośnie w góre widocznie taki etap, ale ja też się z tego bardzo ciesze :-D
 
reklama
aludek - a czy nasi synowie nie szli rowno???? Twoj bardzo przystopowal... Jasiek ponad 15kg ma... No i wzrostu to tez bedzie powyzej 90cm ale mam nadzieje ze dlugo jeszcze u lekarki nei bedziemy wiec przez pewien czas nie bede wiedziala dokladnie ;-)
 
my mamy miarkę na ścianie, wiec bez lekarza wiemy jaki wzrost :tak:

2 tyg. temu było 90 cm
waga od jakiegoś czasuc 11,5 kg, podczas ostatniej choroby stracil 1 kg! :-( Teraz odrabia straty, poki co, jest 11 kg
 
Po dzisiejszym bilansie dwulatka
Wiktoria ma 74 cm i wazy 7230
Klaudia ma 71 cm i wazy 7250
 
Dziewczyny jak po bilansach dwulatka? My mamy 2 czerwca;-)

Dowikla podalas wzrost dziewczynek a jak to sie ma z poprzednimi pomiarami? Ida do gory?
 
To najwazniejsze;-)

Moj maly jak sie urodzil mial bardzo podobne wymiary do Twojego synka, 2638gr i 46 cm;-)

Ale dzis prasowalam ubranka i jest jeszcze bluzeczka ktora nosil w lipcu tamtego roku:baffled:
Czyli tez nalezy raczej do tych mniejszych dzieci tak:confused:
Jak bedziecie po bilanansie to napisz Jego wymiary i wage:tak:
 
reklama
Do góry