reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
Byliśmy wczpraj na bilansie dwulatka - Patryniu ma 92cm - 14 kg:tak:
(czapka rozmiar 54cm:zawstydzona/y:)

ale jest prawdopodobnie alergikiem na pyłki bo zakatarzony na maksa jak pobiega po dworzu a w rejonach bardziej zielonych to katastrofa, w nocy duszności - ach musimy teraz zbadać tą sprawę...:-(
 
Odswiezam watek:-)
Bylam z dziewczynkami u lekarza 18 grudnia i waza
Klaudia 7620
Wiktoria 7700

A mierza Klaudia jakeis 76-77cm a Wiktoria 78cm

Sa mega male i teraz pija dodatkowe kalorie i mam andzeije ze jak pojde z Nimi w marcu do zwazenia to dobija do 8kg
 
Mamy jak to jest z waszymi dziećmi, ile waża na bilansie.Martwię się o swoją tu piszcie, że po 14 kg a moja jest taka drobna i waży tylko 10 kg.nie wiem czy panikować.Lekarz mówiła że jest w dolnej normie.Ona jest drobna po mnie, więc może to normalne...
 
Mamy jak to jest z waszymi dziećmi, ile waża na bilansie.Martwię się o swoją tu piszcie, że po 14 kg a moja jest taka drobna i waży tylko 10 kg.nie wiem czy panikować.Lekarz mówiła że jest w dolnej normie.Ona jest drobna po mnie, więc może to normalne...

Moje sa jeszcze drobniejsze bo waza po 8 kg z czyms i do tego maja po jakies 80 cm wzrostu:tak:
Jezeli dobrze sie rozwija,nie choruje ,nie jest ciagle jaka apatyczna i nie spada na wadze tylko pomalutku idzie do gory to ja mysle ze nie ma sie czym martwic:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry