reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

teraz kupowalismy kombinezon na zime i na 80 to taki na styk a zima sie jeszcze nie zaczeła dobrze:eek::szok:
wiec kupilismy na 86 i w sumie jakies 4-5 cm musze nogawki podwinac :tak:
to moja 2 letnia chrzesnica (w sumie 2,5 letnia bo z lipca) nosi na 98 heheh tylko 10 cm róznicy a całe 1,5 roku :szok: ale cóz jak stanie to pewnieprzez rok bedzie jeden rozmiar nosic heheh
Nicolka bedzie pewnie za moim mezem taka wysoka tylko za kim taki pulpecik :confused:
 
reklama
Moja Zosia za 3 tygodnie roczek skończy a też maleństwo nadal - jakieś 73 cm i ok. 9 kg. W porównaniu z Gabrysią to pulpet wagowo jest !!!!!! mam nadzieję, że teraz pęcznieje, a później ją wyciągnie, bo faktycznie widzę, że nabiera ciałka.... mimo, że nie je w zasadzie nic tuczącego - chyba ze tuczą chrupki kukurydziane albo ryzowe....
 
Dzisiaj zaszłam do przychodni ,bo miałam po drodze 7730 .Pielęgniarka powiedziała ,że miałam przychodzić co 1-1,5 miesiąca.A poprzednio jak byłam to narzekała ,że tak wkółko przychodzę.NIe chcę Gabrysi męczyć pobieraniem krwi ,bo rozwija się dobrze jest wesoła .
 
reklama
Do góry