reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

20 stycznia mial 5200 gram
w 12 dni przybral 500 gram ,to dobrze czy malo ? bo ja juz zglupialam kurde mac i zaczne se zaraz cos wkrecac znajac swoja durna łepetyne !:baffled:
 
reklama
Moja coreczka KASIA:
waga urodzeniowa: 3550g,
po 4 tyg: 3950g (zaczelo sie dokarmianie butla)
dzis 7tyg: 4680g
Moja dzidzia urosla 3 cm :-) a mamusia jest zadowolona:tak:
 
Lenka przy porodzie ważyła 3330g, wzrost 57cm. Przy wypisie 3200g. W 6 tygodniu życia 4685g, 10 tydzień ok. 5200g :)
 
1 luty (2 miesiace i 18 dni ) - 5700 g
urodzeniowa -3050.

cos mało przybiera ostatnio co nie ? czy ja juz shizuje ?:baffled:

O matko...to mi powiedzcie czy na cycku idzie dziecko przekarmić???:szok::szok::szok:
Tomek na mojej wadze ma 6100!!!
A przecież ponoć na butli więcej dzieci przybierają....

Zaczynam się bać iść do lekarza że mi coś powie:zawstydzona/y:
 
O matko...to mi powiedzcie czy na cycku idzie dziecko przekarmić???:szok::szok::szok:
Tomek na mojej wadze ma 6100!!!
A przecież ponoć na butli więcej dzieci przybierają....

Zaczynam się bać iść do lekarza że mi coś powie:zawstydzona/y:


Ta przestan babo panikowac ! Tomek wcale tak duzo nie wazy !!!!!!!!!!! Teraz sobie uswiadomiłam ze przeciez Danielek Cherie wazył w 6 tygodniu 6 kg ! To dopiero piekna waga!
 
2 tyg temu 3660g
dzis 4100 !! chyba nam sluzy to drogie mleczko co nie :) w koncu nie ma to jak zjadac na tydzien 70 zlociszow :) ale nie bedziemy ej zalowac :)
 
reklama
Do góry