reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

wzrost i waga naszych pociech !!

reklama
A moje Bąbelki:
Przy urodzeniu Michałek 2500g 51cm, ostatnio 2 miesiace i 3 tygodnie - 6000g 61cm

Łukaszek przy urodzeniu 2050g 50cm ostatnio 5300g i 58cm
 
Cherie konkrecik ;)
U nas tydzien temu, czyli w 8 tygodniu wyszło 6kg. Wzrostu nie znam, nikt go nie mierzył, bo nie miał jeszce USG bioderek i nie chcieli go prostowac ;) Jak mierzyłam go sama na przewijaku jak się wyprostował to wyszło mi 64 cm.
 
reklama
Do góry