reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

Ale tye wasze chłopaki wysokie...szok....rosną przystojniaki jak nic....a mi sie wydawało że Michalina jest wysoka jak na swój wiek....już mi sie nie wydaje:-D:-D:-D...

nausea
mierz Jaska..kurcze jak jest wyzszy niż Tosiek to szok normalnie

czym wykarmicie te dzieci że tak w góre prą... hehehehe
 
reklama
chyba musze zmierzyc mojego jeszcze raz, bo troche za wysoki mi wyszedl:-D
pewnie cuś sie walłam, bo taki duzy odstep to chyba niemozliwe...:szok:
 
A u nas waga bez zmian , a nawet lekko w dół ( tylko wcześniej ważyłam Zuzę w ciuszkach i z pieluchą) , ale za to 2 cm urosła.

waga - 10,200g
wzrost - 80 cm
 
U nas dzisiaj na bilansie okazało się, że mały ma 83cm (jakoś dziwnie pani doktor go mierzyła) i waży 12kg
 
U Zuzanny od miesiąca waga bez zmian a urosła centymetr.

waga-10,200g

wzrost-81 cm

Martwi mnie trochę to ,że nie przybywa na wadze, bo apetyt jej dopisuje. Co prawda biega i wszędzie jej pełno więc ma jak spalić te kalorie. A może to moja domowa waga szwankuje.
 
Padiqq nie martw sie za bardzo tą waga....mi pediatra powiedziala ze nie powinno sie praktycznie wazyc dzieci miedzy pierwszym a drugim rokiem życia, bo waga moze sie bardzo wachac z miesiaca na miesiac..tzn jednego miesiaca dziecko moze bardzo duzo przytyc, a nastepnego jeszcze wiecej zgubic...wazne jest podobno aby waga w wieku 2 lat była przynajmniej o 10% wieksza niż w momencie jak dziecko skończyło rok.:tak:

Tak sie mądrze, ale tak mi powiedziała nasza pani doktor:-D
 
reklama
Sebastian wazy 13700 a jak jego dzisiaj zmierzymy to napisze ile mierzy cm.

jak wrocili moi rodzice to powiedzieli ze ma dlugie nogi,lydki i dluga szyje :-D i ze urusl i wyglada biednie ( slowa mojego taty) a dziecko przybiera na wadze, od ich wyjazdu przez 5 mcy przytyl 700 gram ;-)

a spodnie do kostek :) :) :) , musze nowy karton ciuszkow wyjac i przejzec!
 
Do góry