reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

Witam styczniowe mamusie, szperając w internecie trafiłam na ten fajny wątek...hmmm myślę,że mój synek jest wysoką poprzeczką jeśli chodzi o wagę 18.01.2006 -4000g 56 cm
Dziś 12kg 75cm:szok:.
Pozdrawiam gorąco.
Martuśka.
 
reklama
Sebastian,
7 mcy i prawie 3 tygodnie :
9960 !!!!
wzrost: nikt nas teraz nie zmierzyl ale ubrania na 86 pasuja.
 
O martuśka masz synka dokładnie w wieku mojej Ady, Ada też ważyła przy porodzie 4040, i miała 56cm, teraz niewiem ile waży ale coś koło 10 kg, a ubranka nosi na 80cm, mierzyłam ją sama to ma 75 cm
pozdrawiam
 
Apropos czy chodzicie do przychodni co miesiąc ważyć i mierzyć dzieci? Moja niunia była ostatnio mierzona i ważona na szczepieni ato już było ze 3 miesiące temu - teraz piguły kazały przyjść dopiero na rok i miesiąc.
pozdrawiam
 
ja z Darią nie chodzę,ostatnio też była ważona przy szczepieniu i ważyła wtedy 9,380.Teraz jestem pewna że waży ponad 10 bo ledwo ją noszę a rozmiar ubranek które nosi to 86cm i nie które są już trochę za małe. pozdrawiamy
 
Witaj rówieśniczko Adusiu,ciekawe ile dzieci urodziło sie tego samego dnia co nasze maleństwa, mając bardzo zblizoną wagę i wzrost?:confused::-).Co do ważenia i mierzenia to u mnie też powiedzieli żebym zgłosiła sie na nastepne szczepienia dopiero w przyszłym roku, nikt nawet nie zaproponował,żebym przychodziła kontrolnie zważyć i zmierzyć dzidziusia.Poszłam sama kierowana ciekawością...no i mamy niezły wynik.oficjalnie 75cm i 12kg, czyli waga domowa nie kłamie:zawstydzona/y:.Ubranka kupujemy na 86 ale wszystko zależy od tego jakiej firmy, niestety nasza polska rozmiarówka jest mocno zanizona.A wracając do pomiarów w przychodni to pielęgniarki poweidziały mi, że nie ma problemu z ważeniem i mierzeniem tylko musze się wcześniej zapisać, no i chyba będę sie kontrolować co miesiąc zwłaszcza,że dostalismy skierowanie na morfologię brrrrr.Erc2 pokaż nam swoją pociechę:-).Buziaki , do następnego.
 
a więc tak, nam zaproponowali zebysmy co jakiś czas przychodzili na kontrolne mierzenie i wazenie- ostatnio 9,5 kg i 80 cm :tak: poszlam bo Oskar mial ospę :no: ale mało był wysypany, tylko na raczkach i główce, nawet nie wiem gdzie złapał...
 
reklama
Widze ze Styczniowe dzieciaczki to duze chlopaki i dziewczyny .Moj wrzesniow-styczniowy wczesniaczek wazy teraz 9,400 i 80 cm :) Widze ze blizej mu do styczniowych pociech niz do wrzesniowych :)
 
Do góry