reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

reklama
A my trzymamy od sierpnia wagę....12kg:szok:
wzrost... niestety rośnie bardzo wolno 76cm
oj trudno karmic takiego pychotka strach żeby nie przecholować ale jutro znowu idziemy do pani doktor i powie nam co dalej
 
u nas tez zastoj. po 5 tygodniowym poscie wcale prawie nie przybralismy.waga cos kolo 11 kg, wzrost 81-82 cm.(dwie oipcje, jak zawsze:-D 9
 
A my ważymy 8.1kg a wzrost 74-75 cm!!! to chyba nie mało biorąc pod uwagę że była przenoszona 12 dni a przy wyjściu ze szpitala ważyła 2950gr (ur. 3200gr 53cm)Kruszynka moja!!!:-)

Cos jednak jest nie tak z rozmiarówkami ubranek bo mała niektóre ma jeszcze na 62, 68 i dobre (jak oni to wyliczaja to ja nie wiem?:confused:)
 
Cos jednak jest nie tak z rozmiarówkami ubranek bo mała niektóre ma jeszcze na 62, 68 i dobre (jak oni to wyliczaja to ja nie wiem?:confused:)[/quote]

Martka_79 mój Krzysio ma też ok 75cm nawet pokusze sie o 76 ale my mamy problem w drugą stronę, nosimy na 80 a nawet na 86 cm przy czym Krzysiek wygląda jak sierota bo rękawy za długie bo za szerokie, zawiodłam sie na polskich rozmiarówkach są mocno zaniżone inna produkcja...zawyżone....bez centymetra ani rusz ale panie u nas w szmateksie dobrze nas znają i śmieją sie ze wszystko trzeba dokładnie wymierzyć:):-):tak::-D
pozdrawiam
 
My wazymy 7,5 chyba (wczoraj sie wazylysmy), wzrost kolo 70. Ubranka najbardziej pasuja na 74. Ale zdarzaja sie i na 62, 68, 80;)
 
Michalina od 23.11 (3 tyg) przytyła 0.5 kilo, i waży teraz 8.600 , wzrost sie pewno nie zmienił duzo, ale zauważyłam że ma strasznie długie nogi, spodenki w jej rozmiarze sa za krótkie, a rozmiar większe za szerokie...???

martynka444 witamy na forum, bo widze że to twój pierwszy post!!!:-):-):-)
 
reklama
Witam.

Alusia 2 miesiące temu ważyła 8,300 :-D a za to tez malutka bo teraz ma 73 cm. Jak skończy roczek to pójdziemy do lekarza i się zważymy. Czy wasze pociechy też jeszcze jedzą w nocy??:-(
 
Do góry