reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wzrost i waga....

moj synus z wrzesnia takze niejadek jak wiekszosc dzieci:-Dzrobilam badania aby uniknac anemi okazalo sie ze damian ma niedoczynnosc tarczycy co bylo spowodowane brakiem apetytu leczymy go 1,5 roku i jest ok waga21kg. wzrost 118
 
reklama
Witam
Moje maleństwo urodziło się we wrześniu 2003r, na bilansie sześciolatka jego waga to 21,5kg a wzrost 121cm.
 
Oliwia ur 9 grudnia 110 i wagi 20 kg.Kobietki jesli niepokoi was wzrost malucha ,dopytajcie i sprawdxcie czy wszystko jest oki.Ja drażyłam bo denerwowało mnie ze moja córcia słabo rosnie i teraz jest diagnozowana w kierunku zespołu Noonan.Właściwie potwierdziło to 5 lekarzy róznych specjalizacji a dokończyc ma genetyk.Przyczyn niskorosłosci jest dużo,w wiekszosci przypadków da sie cos z tym zrobic ale reakcja musi byc w miare szybka.Moja pediatra olewała sprawę twierdzac"no co ty chcesz,ty mała,twoja mama mała a ty chcesz miec dziecko duże"....
 
reklama

Podobne tematy

Do góry