reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost piersi w trakcie ciąży

A ja napiszę, jak to było ze mną. Podczas pierwszej ciąży piersi nie urosły mi ani trochę. Dopiero ok. 3 dni po porodzie napełniły się i tym sposobem urosłam o jeden rozmiar. Natomiast teraz w drugiej ciąży zaczęły rosnąć w ok. 15 tygodniu, ale rozmiar mi się nie zmienił, tylko biustonosz stał się pełniej wypełniony. Dziewczyny tak naprawdę, to nie ma reguły. Jednym nie rosną, innym trochę a jeszcze innym całkiem sporo.


I tu się zgodzę w 100% :laugh2: ja jestem w 3 miesiącu ciąży i moje piersi w ogóle nie urosły. Ja generalnie nigdy nie grzeszyłam jakimś sporym rozmiarem ale nawet się cieszę, że teraz nie rosną w szybkim tempie bo wtedy mogłyby pojawić się rozstępy. Mam też wielką nadzieje ze gwałtownie w późniejszym czasie nie zaczną mi rosnąć:-D
 
reklama
I tu się zgodzę w 100% :laugh2: ja jestem w 3 miesiącu ciąży i moje piersi w ogóle nie urosły. Ja generalnie nigdy nie grzeszyłam jakimś sporym rozmiarem ale nawet się cieszę, że teraz nie rosną w szybkim tempie bo wtedy mogłyby pojawić się rozstępy. Mam też wielką nadzieje ze gwałtownie w późniejszym czasie nie zaczną mi rosnąć:-D


Zgadzam się z Aguś1981 i Barbarita. Jesteśmy w 4-ym miesiącu i biustonosz po prostu wypełnił się dokładnie :) Chociaż znajomi zauważyli, że co nieco mi urosły :)
 
Witam :-)

U mnie w okolicach 4 miesiąca biustonosz poszedł do wymiany na większy, a tak całkiem malutkich piersi nie mam... teraz, jak zamawiałam biustonosz do karmienia kupiłam miseczkę E (czekam, aż przyjdzie paczka), mam nadzieję, że będzie dobry...:baffled: W sumie moje mogłyby dać sobie spokój u już naprawdę nie rosnąć:baffled::baffled:
 
Dziewczyny, jeszcze jedno. Nie kupujcie hurtowo biustonoszy do karmienia przed porodem. Kupcie jeden byle jaki, bo tak naprawdę nie wiadomo, jaki będziecie mieć rozmiar po porodzie. Ja wybrałam się do sklepu tydzien po porodzie i kupiłam taki, który rozmiarowo był odpowiedni.
 
dziewczyny, a jak u Was z rostępami? ja miałam zawsze mniejszy biust, przed ciążą trochę przytyłam i trochę mi urósł. a teraz przeskoczył mi z C do D i wykoczyły mi wokół sutków czerwone pajączki, które za chwilę będą obrzydliwymi rozstępami! co robić???
 
reklama
Potwierdzam- piersi po porodzie potrafią zaskoczyć i przybrać nowe kształty;-)

Weronikazzz - nie pomogę... u mnie po pierwszej ciąży rozstępów brak, w drugiej jeszcze też nie wyszły. Mam nadzieję, że się nie pojawią :sorry:
 
Do góry