reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost, spadek i wzrost Beta HCG

Dołączył(a)
24 Kwiecień 2020
Postów
8
Mam problem 😞 raz już poroniłam, ale była to baaaardzo wczesna ciąża. Tym razem każdy test pozytywny, ostatnia miesiączka 16.03 (poroniłam pod koniec lutego), mam nudności, biorę luteinę i ostatnio pojawiło się bardzo skąpe plamienie w kolorze kawy z mlekiem, dosłownie kilka kropelek. Nie mam żadnych boli brzucha itd. Zrobiłam test Beta HCG, a wizytę mam dopiero 29.04, i tak:

16.04 - 172.09

18.04 - 490.5

20.04 - 355.7

22.04 - 488.2

Czy któraś może miała taki przypadek a ciąża się utrzymała i wszystko było w porządku? Jestem trochę podłamana 😞 nie chciałabym znowu przechodzić tego co ostatnio 😞

Co taka beta może oznaczać? Wiem, że to lekarz ma ostatnie słowo, ale to jeszcze tydzień.. a ja wariuje 😞

wieczorem mocniejsze brązowe plamienie przez chwilę było po spacerze.

No i z ostatniej miesiączki wychodzi jakoś 5tc (jak byłam u gina było za wcześnie) a robiąc test clearblue że wskaźnikiem tygodnia 20.04 pokazało 2-3 tydzień.. może jednak jest dopiero tak wcześnie też?

oczekiwanie jest najgorsze, dni się strasznie dłużą, a ja zaczynam panikować bardzo,

prosze o odpowiedź jeśli któraś miała podobnie 😞
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny może wy mi powiecie czy wynik bety w 6 tyg(5+5). 9312 jest wynikiem Dobrym czy za niskim jak na stwierdzone bliźniaki? Dzisiaj robiłam pierwszy pomiar wiec nie wiem jeszcze jaki jest przyrost drugiej bety.
przy pierwszej ciąży miałam 35 a potem 41 i jednodniowe krawienie, po 48h już beta spadła do 3.. to chyba tzw ciąża biochemiczna u mnie była, warto sprawdzić jeszcze raz po 48h
U mnie lekarz mowi że się mieszczę w granicach normy i mam na spokojnie zrobić za tydz w środę betę i o tym nie myśleć już
 
reklama
U mnie beta była 33 a po 48h 52 czy to może się skończyć dobrze?
To są jeszcze niziutkie wartości i nie martw się, powtórz badanie po 48h żeby zobaczyć przyrost. Te wartości, choć niskie, nie przesądzają jeszcze o niepowodzeniu, przyrost jest nieco za mały ale nie skreślaj tematu na tym etapie.
 
To są jeszcze niziutkie wartości i nie martw się, powtórz badanie po 48h żeby zobaczyć przyrost. Te wartości, choć niskie, nie przesądzają jeszcze o niepowodzeniu, przyrost jest nieco za mały ale nie skreślaj tematu na tym etapie.
Lekarz powiedział że mam się wyluzować i przyjść za tydzień w środę na betę i usg... Oby wszystko wyszło dobrze
 
Hej, mam pytanie do osób które miały podobną sytuację bądź znają się na rzeczy otóż jestem w ciąży OM02.04 beta w dniu spodziewanej miesiączki tj30.04 27.9, 04.04 165, 06.05 375, 11.05 925 do tej pory wszystko przyrastało prawidłowo bete kolejną mialam zleconą na 19.05 wynik 1580 a powinno byc przynajmniej 6000, boje się że cos się mogło stać ze ta beta nie rośnie tak jak powinna, mieszkam w uk rozmawiałam z polska lekarką ona mowi ze jest zadowolona z wyniku ja jakos nie jestem przekonana
 
reklama
Hej, mam pytanie do osób które miały podobną sytuację bądź znają się na rzeczy otóż jestem w ciąży OM02.04 beta w dniu spodziewanej miesiączki tj30.04 27.9, 04.04 165, 06.05 375, 11.05 925 do tej pory wszystko przyrastało prawidłowo bete kolejną mialam zleconą na 19.05 wynik 1580 a powinno byc przynajmniej 6000, boje się że cos się mogło stać ze ta beta nie rośnie tak jak powinna, mieszkam w uk rozmawiałam z polska lekarką ona mowi ze jest zadowolona z wyniku ja jakos nie jestem przekonana
04.05 miało być *
 
Do góry