reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

x lander, co myslicie o tym wozku-prosze o opinie !

Czesć ja ma X-landera X-T i co do gondoli nie ma żadnych zastrzeżeń...Mój Synek przy urodzeniu miał 61 cm..i spokojnie gondolka starczyła do 5 i pół miesiąca a potem była przesiadka do spacerówki zgodna zresztą zaleceniami producenta...co do Gondoli nie mam żadnych zastrzeżeń ...jesli chodzi o cześć spacerowa tego wózka ...to słabym punktem jest regulacja oparcia....z czasem człowiek jakos opanuje ta technike ...poza tym małymelementem ...wózek sprawuje się bez zarzutu...jest mimo wszystko lekki...po złożeniu mieści się do bagażnika mniejszych autek np. Yarisa czy pandy...jestem zadowolona i polecam wszystkim prowadzi się łatwo i lekko jedną ręką ważne jest to przednie obrotowe koło ......a i najważniejsze ..nam ostatnio pękła detka w przednim kole ...i serwis X-landera załatwił to w trzy dni najpierw wysłałam kuriera po kółko i po naprawie kółeczko wróciło ..:tak::tak::tak::tak::tak:ja mam model z 2006 r a teraz sa nowe i te nowe modele .. mają kolejne udoskonalenia
 
reklama
Ja mam x-landera X-1 z początku 2005 roku, więc jeszcze z małą gondolą. Ale poza tym mankamentem jako wózek głęboki jest świetny, b.dobra amortyzacja kół, my szaleliśmy i po lesie i po plaży bez trudu, poza tym szybkie zdejmowanie gondoli dużo ułatwia. Niestety już jako spacerówka nie sprawdza się tak dobrze bo:
nie ma regulacji podnóżka, słaba regulacja oparcia, brak barierki jest głupi, bo dziecko musi być przymocowane na sztywno do oparcia, nie ma zmiany położenia rączki (przód-tył) no i w sumie mało miejsca. Więc jako spacerówki używaliśmy Deltima Voyager, super!
A jeśli o trzy kólka chodzi, to trzeba się zastanowić gdzie się wózka używa bo kiepsko się sprawują na nierównych terenach, i na schodach z podjazdami.
 
Naur- ale ja sprawdzałam X-T na nierównych drogach piaszczystych sprawował się super..i to samo na śniegu ..żadnych problemów.....Deltim Voyager jest strasznie cięzki...w prównaniu z x-landerem x-t ...to przepaśc wagowa na niekorzysć Voyagera...dla mnie najgorsze w spacerówce x-landera jest niedogodnością to że jest kłopot z regulacją oparcia ...a i ten podnóżek o którym zapomniałam ...poza tym wszych gra jak w zegarku...a rączki przekładanej w 3 kołowcu to raczej nie widze...:tak::tak::tak:

Ale powiem Ci że Voyager to bardzo estetyczny wózek:-D:-D:-D i ładnie sie prezentuje ma wiele funkcji ...ale mnie przeraziła ta waga ...miałam cesarke wiec musiałam wybrać cos znaczenie lżejszego

Pozdrawiam
 
a ja sie podpisuje obiema rekami pod tym co napisala naur, ja tez mam model z 2005, wiec bez udoskonalen niestety
 
Witam
my tez zdecydowalismy sie na x landera, mam nadzieje ze wszystko bedzie z nim ok chodziaz co do regulacji spacerowki to sie zgadzam: :no:kiepsko
 
hej, ja mam x landera xa z 2007 roku i po prawie trzech miesiącach uzytkowania jestem z niego bardzo zadowolona.
Jest bardzo zwrotny, na małych powierzchniach sprawdza sie super. Bardzo wygodnie sie go prowadzi.
Gondola szybko sie zdejmuje i szybko wpina sie fotelik. Bardzo czesto jeździmy samochodem i złożenie wózka i wpakowanie go do bagażnika zajmuje dokładnie chwilkę :tak:gondola jest niestety niewielka więc na duże zimowe dziecko nie polecam - ja mam małego letniego wcześniaka więc ma dużo miejsca ale generalnie jest mała.
Kiepska jest tez amortyzacja w tym modelu - trochę trzęsie na wertepach.
Nie wiem o co chodzi z ta spacerówką bo nam sie akurat podobała i kupiliśmy go ze względu na spacerówkę własnie ;-)ogólnie gdybym miała jeszcze raz kupować to tez bym go kupiła :tak:
 
Karolkaz widzisz ja nie mam pojęcia jak się sprawuje XT, a X1 waży dokładnie tyle co deltim Voyager (mój stary X1) czyli jakieś 13kg.
A poza tym pisałam o trójkołowych głównie w kontekście schodów, bo Sopot jak na nadmorsko-górzyste miasto przystało ma właściwie same schody, na każdej niemal trasie naszych spacerów. A trzema kółkami wjechać po baaaardzo wysokich schodach to nielada wyczyn.
 
Witam!! Również mam wózek X-lander X1 jestem bardzo zadowolona!! Urodziłam pod koniec listopada a moje dziecko się mieściło bez problemu przez cały czas w gondolce:-) także bardzo gorąco polecam!!;-) Wózek jest super, wszedzie wjedzie i co najważnijesze nie jest taki sam jak te wózki TAKO, które ma 99,99% ludzi:no: :no: może i sa tańsze, ale napewno są gorszej jakości, x-landery są super!! Jest do nich mnóstwo dodatków!! Ja mam najnowszą wersje tego wózka X1 i jest naprawde super!! mogłabym chwalic te wózek do końca świata:tak: Jedyne czego mi brakuje, to troszke wiekszykoszyk na dole, chciaz nie powiem, że jest zły jest ok:-):-) no to pozdrowienia :rofl2:
 
A ja powiem jedno...za nic w swiecie więcej X1,sprzedałam go po 3 miesiącach bo moje LETNIE dziecko nawet nie miało miejsca żeby w tej mikrusiej gondolce rączki rozlozyć:dull: Zamieniłam na Roana Maritę i ten wózek to bajka w porównianu do gondoli X1! Poza tym X1 ma fajny designerski wygląd ale cięzkawy jest i spacerówka bez pałąka,regulowanego podnóżka i oparcia opuszczanego na paski została przeze mnie zdyskwalifikowana! Polecam wozki z dużymi i SZEROKIMI gondolami,niezaleznie od pory roku!:tak:
 
reklama
mam pytanie na temat gondoli do XA-a mianowicie czy ta własnie gondola z roku 2006 bedzie pasowała do spacerówki do XA 2007.
Jeśli ktoś wie to proszę o odpisanie
 
Do góry