reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

x lander, co myslicie o tym wozku-prosze o opinie !

hejka
ja mam x landera xa.jest super i spokojnie moge go (jak i inne x landery ) polecić
moja córcia urodziła się we wrzesniu,gondolki uzywałyśmy przez 5-6 miesięcy,ale nie dlatego ,że była za mała,ale z powodu kaprysów mojej maleńkiej
Ninka nie chciała jeździć na leżąco,wolała oglądać swiat z pozycji siedzącej :))
w lipcu zakupiłam parasolke x go-na lato jak znalazł...i wszędzie się miesci:))
 
reklama
Myślę,że w marcu to w żadnej gondoli dziecko nie będzie chciało jeździć bo będzie siedziało więc przeskoczysz na spacerówkę. Pozdrawiam
 
Ja mam X-Landera X1 i jest super, jedyny minus to szelki, nie wiem czemu ale mojemu Kubusiowi spadają z ramion, wogóle go nie trzymają, moim zdaniem są za nisko przyszyte. Ale ten wózek to prawdziwa terenówka- wszędzie wjedzie i nie rzuca w nim dziecka jak worka z kartoflami, amirtyzatory są zarombiste. TAKO to typowa podróbka. za pół ceny
 
Polecam ten wózeczek. Mój Filipek urodził się pod koniec lipca więc na zimę zakupiłam używany wózek z bardzo dużą gondolą, aby miał ciepło i wygodnie. Niestety, sokńczył 4 miesiące i za nic nie chce leżeć w gondoli, a zima dopiero przed nami. Ponieważ wybieramy się na święta w góry, a niedziele spędzamy na spacerach nad morzem kupliśmy X landera XA. Fantasycznie się prowadzi.Prezes jest zadowolony a tata szczęśliwy - odpowiada mu wysoka regulowana rączka. Żałuję, że nie kupiliśmy go odrazu . Jest to model dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Jeśli miałby służyć tylko do chodzenia na krótkie spacerki i zakupy to odpada - za duży i waży 14,5 kg.
 
dla mnie bomba, jestem bardzo zadowolona, w gondoli mały leżał 6 miesięcy, potem spacerówka .
praktyczny, wizualnie zgrabny i ładny
rączka regulowana, w autobusie to pomaga, kółka z przodu obrotowe też plus w niektórych sytuacjach, nagłówki-super że są, i można obniżac wysokość , jak mały śpi to na leżąco ,a jak chce oglądać świat to siup i do góry:-), dużo miejsca na zakupy (koszyk i siatka pod siedliskiem)
polecam
 
Przeczytałam ten wątek w napięciu, bo pod choinkę dostałam a właściwie dostaliśmy xlandera trójkołowego. I widzę, że większość mam jest zadowolonych z xlanderów.
Nasz na razie stoi na środku pokoju, jeździmy nim po całym mieszkaniu, fajny zwrotny. Przekładamy czasem gondolę na fotelik, czasem spacerówkę.
Mi się bardzo podoba. Choć myślałam o 4kołach. Ale mam nadzieję, że ten też będzie dobry.
Synek pojawi się w kwietniu na świecie więc przejeździ w gondoli wiosnę i lato więc wielkością się nie martwię.
Ostatnio była u mnie koleżanka z 6 miesięcznym synkiem i mały zmieścił się w gondoli no może w kombinezonie zimowym by się tak łatwo nie zmieścił, ale nie jest taka mała.No ale fajna jest bo lekka, łatwo ją wypiąć i wpiąć.
 
ja urodzial w lutym i powiemze gondola byla uzywana do lipca
mala wyrosla zniej a spacerowka trzykolowca byla za duza na dziecko ktore mialo 5 miesiecy

ogolnie nie abrdzo bylam zadowlona z wozka
teraz mamy spacerowke baby design i jest super
i przede wszytkim lekka
a xlander do lekkich wozkow nei nalezal
do tego ma maly koszyk na zakupy.
 
Ogólnie wózek bardzo fajnie się prezentuje i na tym koniec . Materiały są doś słabej jakości , kolor wyblakł i to bardzo strasznie po 5 miesiącach użytkowania , podkład w gondoli bardzo fatalny po paru dniach pozostało w nim ogromne wgniecenie od główki dziecka , które nie powracało do swojej pierwotnej formy, nie jest to napewno dobre dla dziecka ,albowiem głowa znajdowała się poniżej całej częsci ciała. Producent od większości wad umywa ręce. Nie polecam nikomu tego wózka chyba ,że ktoś lubi nocne spacery z maleństwem bo słońce mu szkodzi. X landery, które nie mające dodatkowych wlotu powietrza w gondoli lub spacerówce sprawiają, że dziecko jest bardzo zapocone. X lander jest moim 2 wózkiem w ciągu 3 lat i do tego pierwszego , który był w podobnej cenie niczym nie może mu dorównąć.
Pozdrawiam
 
W całości podzielam Olenko twoje uwagi i pragnę dodać jeszcze jedną wadę tego wózka , spacerówka jak w innych podobnych wózkach nie da się obracać w dwóch kierunkach jazdy . Z tego co czytałam dla maleństwa kontakt z mamą jest bardzo ważny. Później dziecko może siedzieć plecami bo coraz bardziej będzie zainteresowane otoczeniem . Nie polecam nikomu tego wózeczka. :wściekła/y:Ciekawe z czego wynikało zadowolenie użytkowników z wcześniejszych postów . Najpierw trzeba przejechać się ''Mercedesem ''w swojej klasie i przede wszystkim cenie, bo x lander do tanich nie należy,a by pisać o zaletach innych wózkach.
 
reklama
Nie trzeba jeździć "mercedesem" żeby czerpać z jazdy przyjemność, skoro mamy wypowiadają się dobrze o tym wózku to zapewne im pasował. Wózek przede wszystkim dopiera się pod kątem potrzeb i skoro komuś nie jest potrzebna obracana spacerówka to po co ma szukać wózka z tą opcją?? Minusem jest tylko w przypadku kobiet szukających obracanej spacerówki, X-lander ma dużo innych zalet, a jeśli chodzi o "wloty powietrza" w gondoli to w najnowszej kolekcji został taki dodany, a w spacerówce były juz w poprzednich wersjach, co wcale nie jest powszechną opcją w wózkach, nawet takich, które ktoś wyżej nazwał "mercedesami". Nie broni tu x landera rękoma i nogami tylko piszę, że jeśli ma się coś do zarzucenia wózkowi trzeba go najpier dobrze poznać, a nie pisać o minusach, które są szczegółami. Jeśli chodzi o odbarwienia to o czymś takim jeszcze nie słyszałem, a producenci większości wózków w takich przypadkach umywają ręcę bo stwierdzają zazwyczaj, że jest to spowodowane złym użytkowaniem wózka, czyli np zostawianiem go na słońcu na dłuższy czas.

Pozdrawiam.
 
Do góry