reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

X-Lander x move czy tako Laret? Pomóżcie!

Dołączył(a)
21 Lipiec 2012
Postów
1
Witam,
mam ogromny problem z wyborem wózka. Mieszkam poza miiastem, gdzie często będę chodzić na spacery lesnymi ścieżkami, dlatego też zależy mi na wózku, który ma dobrą amortyzację. W tej kwestii przeważa Tako Laret. Jednak mam wiele wątpliwości co do tego wózka, m.in. obawiam się, że wieszając napełnioną torbę na rączkę staje się on niestabilny i łatwo może się przewrócić, zwłaszcza gdy dziecko będzie ruszało się w spacerówce.
Szczerze mówiąc bez wahania wybrałabym x move, jednak jedyne co mnie przeraża w nim to właśnie brak amortyzacji. Nie wiem również czy gondola jest wystarczająco duża, aby dziecko mogło się swobodnie ruszać, biorąc pod uwagę to, że będzie w niej jeździć przez całą zimę.
Bardzo proszę o pomoc. Będę wdzięczna za opinie użytkowniczek, które są w posiadaniu tych wózków.
Pozdrawiam
 
reklama
Ja mam Tako Laret i jestem zadowolona. Nie mam porównania z x-landerem, więc napiszę o Larecie. Wózek z zawieszoną torbą wcale nie jest niestabilny. Prowadzi się łatwo, łatwo podbija na przeszkodach. Minusem jest trudny dostęp do kosza na zakupy, ale chyba każdy wózek ma jakieś wady.
W razie pytań chętnie odpowiem - użytkowałam gondolę przez 5 miesięcy, teraz córcia już jeździ w spacerówce, i też super moim zdaniem.
 
Jak dla mnie x lander bezapelacyjnie.
Ja nie wiem, ja jakas wrażliwa jestem, ale mnie się laret nawet bez dziecka trudno podbijał dziś w sklepie. Pojechałam sobie pooglądać jane muum :-)
 
Witaj, polecam X-landera, swietnie nadaje sie na wszelkie podloza. Wjezdzam tam, gdzie inne wozki nie moga:) Mankamentem jest mala gondola, ale poza tym zadnych zastrzezen.
 
reklama
ja polecam tako choc jestem posiadaczka tako jumer x,uzywamy go ponad dwa lata i to prawie codziennie,gondola sie sprawdzila maly nawet majac 7-8 miesiecy pare razy jechal jak byla naprawde brzydka pogoda tyle tylko,ze na siedzaca,bo jest dzwigane oparcie:tak:spacerowka bez zastrzezen,super latwo sie prowadzi,amortyzatory rowniez nie do zdarcia u mnie wygralo to,ze spacerowke idzie przekladac przod-tyl czego w x-landerze nie ma! i nie zgodzam sie ze to porownanie malucha i bmw bez przesady,a mialam przyjemnosc z dwoma wozkami,no i minus to zle dojscie o kosza na zakupy ale tez dalam rade;-)acha i jak najbardziej jest stabilny!
 
Ostatnia edycja:
Do góry