reklama

X-lander XA bardzo proszę o opinie !!!

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez andrewa88, 22 Marzec 2011.

1. andrewa88

andrewa88 Fanka BB :)

:-)dziewczyny wiem , że był tamat o wózkach Xlander ale mi konkretnie zależy o opinie na temat wózka XA...chce taki kupić...:-D

czekam co powiecie :p

2. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

bardzo polecam,mam już drugi raz.Trzylatek miał model 2007r.Mialam kilka wózków w podobnym przedziale cenowym itp,x lander jest najlepszy.

3. reklama
  4. andrewa88

Ewusia bardzo dziękuje za odpowiedź :-)
    dziewczyny tak mało z as miało ten wózek ????
    please please please :-D

5. KasikN82

KasikN82 Fanka BB :)

Mam model z 2010 roku w kolorze carbon, kupilismy go we wrzesniu. Tez miałam dylemat, kupic czy nie? Zastanawialismy sie bardzo długo, smialismy sie z mezem ze szybciej auto kupilismy niz ten wozek.
    Teraz chyba bym go nie kupiła ze wzgledu na mała gondole. Nasz synus do duzych nie nalezy, a i tak juz trzeba było spacerowke rozłozyc
    Moim zdaniem idealny dla dzieci ktore maja sie urodzic np. w styczniu czy lutym, bo jak sa juz wieksze to zrzuca sie kombinezony i jest wtedy wiecej miejsca. A jak my prawie do tej pory w grubych ubrankach smigalismy to ciasnawo było małemu
    Ale model i kolor nadal mi sie podobaja:tak:, jedyny minus to ta mała gondola.

Zycze trafnego wyboru:-)

6. andrewa88

no właśnie słyszałam co nieco na temat tej gondoli a konkretniej że model z 2009 jest ciut większy niż z 2010 więc jak coś to kupie pewnie model z 2009:) ja rodzę w czerwcu więc będzie pewnie cieplutko :-) a powiedz mi KASIK masz może jakieś zdjęcia tego wózka???

7. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

jak rodzilam w lipcu 2007 to w spacerowce jezdzilam dopiero wiosną następnrgo roku,byłam zadowolona bardzoooo.

Tereaz córeczka jezdzi na kocu w kombinezonie i w rożku i miejsca jest dużo(model ze stycznia 2011).

8. andrewa88

ooo to masz jeszcze jedno dziecko???ja rodziłam Kubusia 11 lipca 2007 roku hehe

a nie masz ochoty sprzedać wózeczka??

9. zuza-anna

zuza-anna Fanka BB :)

ja dlugo zastanawialam sie pomiedzy XA a XQ ale po godzinie w sklepie i szczegolowym ogladaniu (gondola, spacerowka, fotelik) i rozmowie z pania w sklepie wybralam XQ i jestem bardzo zadowolona choc teraz moja Mala ma juz ponad rok i bede sprzedawac wozek bo spacerwoka jest juz dla mnie zbyt ciezka i nie poreczna przy takim dzieciaku i musze rozejrzec sie za czyms mniejszym.... ale szczerze polecam XQ

10. reklama
  11. andrewa88

XQ odpada bo całkowici mi się nie podon...poza tym ma małe koła z przodu a tam gdzie mieszkam niestety muszę być porządne koła bo dosłownie jak na polu...same dziury i błoto ....a co myślicie o Xt lepszy niż XA???

12. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

XQ ma małe kółka z przodu.

XA jest świetny szczerze polecam.

XT czytałam gdzieś że jest strasznie duży szeroki, nie mieści się pomiędzy półkami w sklepach...

Poleć forum