reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

X-lander XA bardzo proszę o opinie !!!

andrewa88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Październik 2010
Postów
428
Miasto
Poznań
:-)dziewczyny wiem , że był tamat o wózkach Xlander ale mi konkretnie zależy o opinie na temat wózka XA...chce taki kupić...:-D

czekam co powiecie :p
 
reklama
bardzo polecam,mam już drugi raz.Trzylatek miał model 2007r.Mialam kilka wózków w podobnym przedziale cenowym itp,x lander jest najlepszy.
 
Mam model z 2010 roku w kolorze carbon, kupilismy go we wrzesniu. Tez miałam dylemat, kupic czy nie? Zastanawialismy sie bardzo długo, smialismy sie z mezem ze szybciej auto kupilismy niz ten wozek.
Teraz chyba bym go nie kupiła ze wzgledu na mała gondole. Nasz synus do duzych nie nalezy, a i tak juz trzeba było spacerowke rozłozyc
Moim zdaniem idealny dla dzieci ktore maja sie urodzic np. w styczniu czy lutym, bo jak sa juz wieksze to zrzuca sie kombinezony i jest wtedy wiecej miejsca. A jak my prawie do tej pory w grubych ubrankach smigalismy to ciasnawo było małemu
Ale model i kolor nadal mi sie podobaja:tak:, jedyny minus to ta mała gondola.

Zycze trafnego wyboru:-)
 
no właśnie słyszałam co nieco na temat tej gondoli a konkretniej że model z 2009 jest ciut większy niż z 2010 więc jak coś to kupie pewnie model z 2009:) ja rodzę w czerwcu więc będzie pewnie cieplutko :-) a powiedz mi KASIK masz może jakieś zdjęcia tego wózka???
 
jak rodzilam w lipcu 2007 to w spacerowce jezdzilam dopiero wiosną następnrgo roku,byłam zadowolona bardzoooo.

Tereaz córeczka jezdzi na kocu w kombinezonie i w rożku i miejsca jest dużo(model ze stycznia 2011).
 
jak rodzilam w lipcu 2007 to w spacerowce jezdzilam dopiero wiosną następnrgo roku,byłam zadowolona bardzoooo.

Tereaz córeczka jezdzi na kocu w kombinezonie i w rożku i miejsca jest dużo(model ze stycznia 2011).


ooo to masz jeszcze jedno dziecko???ja rodziłam Kubusia 11 lipca 2007 roku hehe

a nie masz ochoty sprzedać wózeczka??
 
ja dlugo zastanawialam sie pomiedzy XA a XQ ale po godzinie w sklepie i szczegolowym ogladaniu (gondola, spacerowka, fotelik) i rozmowie z pania w sklepie wybralam XQ i jestem bardzo zadowolona choc teraz moja Mala ma juz ponad rok i bede sprzedawac wozek bo spacerwoka jest juz dla mnie zbyt ciezka i nie poreczna przy takim dzieciaku i musze rozejrzec sie za czyms mniejszym.... ale szczerze polecam XQ
 
XQ odpada bo całkowici mi się nie podon...poza tym ma małe koła z przodu a tam gdzie mieszkam niestety muszę być porządne koła bo dosłownie jak na polu...same dziury i błoto ....a co myślicie o Xt lepszy niż XA???
 
reklama
XQ ma małe kółka z przodu.

XA jest świetny szczerze polecam.

XT czytałam gdzieś że jest strasznie duży szeroki, nie mieści się pomiędzy półkami w sklepach...
 
Do góry